Přejít na výpis diskuzí

Zayn Malik

OSOBNOST 28.10.2011 
654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno Nejlepší ZAYNE!!!!!!!!!!!! Mám tě moc ráda!!!! LOVE U *14*
  • Všechno nejlepší Zayne
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU ZAYN I LOVE YOU!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Zayn je nejlepsi mam ho velmy rada libi se mi na nem uplne vsechno oci vlasy telo usmev hlas jeho pohyby kdyz tancuje proste uplne vsechno jen me stve jedna vec ze neni Zayn Cech chtela bych byt na vseckych jeho koncertech ale takhle je to moc daleko a taky me vadi to ze ma ty koncerty jen v cizine a ze nema aspon jednou koncert v Praze strasne rada bych ho chtela vydet na zivo ale nevim jestli se to nekdy uzkutecni ale je to me nejvetsi prani je to muj sen vydet Zayna moc moc mooc ho zboznuji :* :* :*
  • Mam srasne rada Zayna lebo je superrrr.Pacia sa mi jeho oci,vlasy a sexy telo.Nepaci sa mi,ze niektori ludia si robia z neho srandu.
    • Jo v tom mas pravdu Zayn je fakt strasne krasnej uplne vsechno se me na nem libi ale zas nemas pravdu v tom ze je Harry hnusny navic prava 1D zadnyho ze skupiny nesoudi a ma je stejne rad jinak to neni pravy directioners jinak Zayna uplne zboznuji ale ostatni cleny taky miluju vsechny
  • ZAYN MALIK na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/639-Zayn
  • A co se tyce te Perrie a rozchodu Zayn urcite neni jediny kdo se tak rozesel se svou holkou pres sms takovych lidi je na svete vic ale Zayn neni spatny clovek neznam ho sice osobne ale byl to vas milacek ja nechapu ze jste ho tak odkopli co vam udelal proc se k nemu obracite zady jen kvuli rozchodu z Perrie nebo z toho ze odesel z 1D copak jste se ho nekdy zastali kdyz ho nekteri hateri nazyvali gayem zastal se ho nekdo z vas nekdy ja jsem jeho zkutecna faninka protoze i pres to vsechno co udelal jsem zustala jeho vernou faninkou ktera ho porad podporuje zastava se ho a rada posloucha jeho pisnicky a neodsuzuje ho za ty chyby co podle vas udelal zvas te to holky Zayn na vas spoleha ma vas rad a pise a zpiva pisnicky jen kvuli nam fanouskum aby jsme byli stastny a radi je poslouchali to je vse co jsem vam chtela rict doufam ze si to prectete a znovu zacnete poslouchat Zayna mejte se hezky
    • ne to, ze ho nebo kluky nazvali gay se jich nezastal nikdo *4* *4* *4*
      • No vidis a ja bych se ho zastala udelala bych cokoliv aby prestali kluky z 1D pomlouvat a co se tyce Zayna ja vim ze on uz ted nevypada tak jako triv ze uz to neni ten hezkej cernovlasej hezounek z one direction ale I presto me se porad libi I kdyz si ostrihal vlasy a ted ma bile vlasy ale I presto se me porad moocc libi me je totiz jedno jake ma clovek vlasy nebo kolik ma tetovani a kde to tetovani ma ja mam Zayna rada takoveho jaky je a brala bych ho I s vyholenou hlavu je me to fakt jedno kdybych mohla mit Zayna tak bych proto udelala cokoliv abych ho ziskala vzdala bych se pro nej uplne vseho protoze takovej peknej kluk jako je Zayn za to stoji
  • Tady se pozna pravy fanousek Zayna odsoudili jste ho aniz by jste si zjistili podrobnosti proc to udelal proc odesel z 1D proste ma jiny styl hudby a nechtel delat to co ho nebavi ja ho chapu a porad ho mam stejne rada a budu ho ve vsem podporovat at se rozhoduje jakkoliv at zpiva jakekoliv pisne at chodi z jakoukoliv holkou je mi to uplne jedno ja vim ze to ze se s Perrie rozesel tak zbabelim zpusobem ale Zayn je taky jen clovek jako mi a to ze udelal chybu neznamena ze ho musi zato hned kazdy urazet cetla jsem tu nektere vase komentare a musim rict ze jsou fakt od vas faninek dost hnusne fajn nebudu vas tu premlouvat aby jste Zayna znovu podporovali a meli ho radi jako kdysy
  • Zayna mam strasne moc rada i kdyz byl ve one direction i ted kdyz v nem neni vubec nic se nezmenilo i kdyz jeho odchod kazdyho moc trapi me osobne je to jedno ano byl to ze zacatku tak trochu sok i sklamani pro me ale ja jsem se s tim smirila Zayn mel urcite padny duvod proc opustil zkupinu jo zkupinu opustil proto ze jsou nasvete i lide kteri jsou fakt zli a mysli si osobe ze jsou tema nejvetsima borcema a ze to co oni reknou musi byt ihnet pravda takove lidi ja osobne nesnasim pro Zayna to urcite prijemne nebylo kdyz skupinu opoustel mam ho strasne moc rada a preju mu hodne uspechu v hudbe a i v zivote at je stastny zdravy a to je to nejdulezitejsi to same preji i tem zbyvajicim klukum z one direction vsech pet kluku strasne zboznuji moc je mam rada a doufam ze kvuli Zaynovi ty zbyle 4 kluky fanousci nezavrhnou protoze kdyby melo one direction nadobro skoncit tak to bych asi fakt neprezila mejte se hezky
  • Myslím že Zayn je lepší teť než když byl v 1D
    • Přesně... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit