Přejít na výpis diskuzí

William Fichtner

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rovnako jako isty Gary Sinise je Fichtner vyborny herec a hodne podceneny clovek a herec. Uznavam ho
  • Nevíte někdo kolik váží ? :p
  • mykey

    Congratulations

    Happy B'day. Wish U happiness and inredible acts 4ever. *4*
  • takezo

    Všechno nejlepší!

    Přeju ti všechno nejlepší a hlavně mnoho skvělích rolí ve filmech či seriálech.At se ti povede ta nová role v budoucím filmu s Nicolase Cagem.Happy birthday. *1*
  • miikii

    William

    Patří rozhodně mezi nejlepší herce, škoda jen, že má tak málo příležitostí předvést svůj talent! *1*
  • podoba

    nevim proc ,ale hrozne mi pripomina jigsawa *1*
  • amandasaw

    Bill

    William je můj nejoblíbenější herec, nejpřitažlivější koho jsem kdy viděla ....
  • _viane_

    Prostě nej !!

    Tak tenhle herec je fakt užasnej x) ! V Prison breaku sem ho vyděla poprvý a hned se mi zalíbil . Má v sobě nějaký kouzlo nebo jak to mám říct , a strašně se mi libí x3 !! Vůbec nevypadá na 52 ... Je strašně sexy x) !!!!
  • WILL JE BEST !!! =*

    *14* No tak tohle je uplně úžasnej herec :) jako Alex Mahone v PB nemá prostě chybu... *14* dycky dyž se voběví v tv nevnímám co se děje kolem a sem do toho upe zažraná :D xD Je nejlepší a strašně krásnej :) *14* no prostě BEST :) =o***** *14*
  • WILL JE NEJ

    Jejda ja ho uplne zboznuju!! je nadhernej, teda, filmy s nim jsem nejak moc nevidela a pokud jo, tak jsem ho jeste neznala... tu roli co ma v uteku z vezeni s nim uplne prozivam... je strasne nadhernej... ale zvlastni, na fotkach, kdyz byl mladsi uz se mi libi min... tedka je to ale fakt koren... proste naadhera *14* jako Alex Mahone nema chybu.. vzdycky kdyz ma na krajicku kvuli ztrate sveho syna (v uteku) tak se mi chce brecet s nim a uz aj v te 2. rade mi bylo lito, ze hraje zrovna agenta... ted jsou vseci spolu a vsechny Alexovy utrpeni s nim prozivam... zboznuju ho *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit