Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl to vyborny herec a bavic. ☺:-):-):-):-):-)
  • Z vyprávění své matky vím, že Láďa Menšík žil do svých 6 let Řícmanicích a poněvadž se narodili ve stejném roce, taky spolu rostli. Byla jeho sestřenicí a rostli spolu Menšíkovic gruntě. Je škoda, že se o Řícmanicích téměř žádný dokument nezmiňuje. Dům, kde žil, by si určitě zasloužil jeho pamětní desku.
  • Byl dobrej, ale jeho projev byl moc hlučnej.
    • Ty ses hlucnej.
  • Jeho syn petr mu vubec není podobný , prý jo ale mě se to vubec nezdá
  • tohle byl muj hrdina byl super je nejlepsi nejlepsi herec byl to borec
  • Zajímavé informace k životu a dílu Vladimíra Menšíka (mnohdy z dosud nezveřejněných archivních pramenů) lze nalézt na http://www.vladimir-mensik.cz
  • nej herec klanim se vam pane mensiku
  • Dobrý den, slyšela jsem, že si pan Menšík zahrál i divadelní hře Sluha dvou pánů, snažila jsem se to najít, ale bez výsledku, je to pravda, nebo jen fáma. Předem děkuji
    • Ano hrál a jmenuje se to Scapinovo šibalství
  • Chtěl bych všem kteří měli rádi a mají rádi Menšíka zdělit,že Vladimír Menšík od narození/v Ivančicích/žil ovšem do svých 6 let v Řícmanicích u Brna směr Bílovice nad Svitavou.Totiž rod Menšíkůú jakož i jeho otec/ je právě z Řícmanic a do dnes tam žije jeho rodina.Je divné,že to mnoho lidí vůbec neví a jen ho spojují s Ivančicemi,ale Lada nikdy na Řícmanice nezapoměl,jezdil tam na chatu kam později jezdili i jeho děti.Ani hody v Řícmanicích nebyly bez něho.Byl to můj kamarád jako nás všech Řícmaňáků.
    • Víme,že Menšík žil v Řícmanicích....Sám o tom často vyprávěl.....
    • Dobrý den,také mě někdy překvapuje jak na Řícmanice se v jeho dokumentech apod. zapomíná,nicméně každý fanoušek a z naší rodiny dědeček,jeho otec také oba Aloisové:D původně z Řícmanic ,maminka,já která jsem se ocitla i u Ládové sestry jako malá a spousty jiných,které Menšíkovi navštěvovali,my ti nejvěrnější,to víme a to je podstatné.S pozdravem,Lucie.
  • Vladimír Menšík je můj King. Je to studna, která nemá dno
    • Byl a bude to i když už nežije jeden z největších bavičů a nosičů dobré nálady......:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit