Přejít na výpis diskuzí

Věra Galatíková

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověk když zemře, jako kdyby vůbec nebyl.

    Zítra to bude jeden rok co nás herečka Věra Galatíková opustila. Nikdy jsem se s ní nesetkal, a ani jsem nevěděl, že zemřela.Věděl jsem však, že to byla výborná herečka. Pamatuji si na seriál My všichni školou povinní. Bohužel výzkum a léčby rakoviny nepokračuje mílovými kroky, jak se prezentuje v médiích. V přírodě prý existuje na všechny nemoce lék, jen vědět který. Avšak je mi trochu smutno, jakmile člověk odejde z pozemského života, jako kdyby vůbec neexistoval. Myslím si však, že člověk po smrti, žije život v jiné dimenzi, nežli si dokážeme představit. Je to jiná forma existence v jiné podobě a jak jsem uvedl i v jiné formě. Zdravím Všechny co si na Věru Galatíkovou vzpomenou. Kamil
  • Vydržte paní galatíková

    Nevím sice,jestli se mé pání dostane k paní Galatíková,ale chtěla bych jí popřát do Nového Roku velkou sílu,aby vše zvládla.Jsem terapeutka a s rakovinami se setkávám velmi často.Ráda bych,kdyby našla chvíli podívat se na mé stránky,snad by tam našla pomoc,bylinky sice nejsou všemocné,ale již mi pomohly některé rakoviny zlikvidovat.Hlavně,když je zrada v tlustém střevě,jako u p.Galatíkové je to důležité tělu pomoci.Přála bych jí,aby se potkala s lékařem,který pracuje i s bylinkami a né jen s léky,které ničí organismus.Moc držím pěsti.
    • to je hloupost ..nemela tolik kouřit o tom to bylo
  • Dotaz

    Milá paní Galatíková, mám jen dotaz ,dostala jste prosím můj dopis od redaktorky Mladé fronty,slíbila ,že Vám ho předá.Nechci se vnucovat ,ale to co jsem Vám psala stále platí.Psala jsem o zdraví.S uctou Hana Reischigová Hana Reischigová Vojanova 1830 250 01 Brandýs nad Labem
  • Vera Glatíková - adresa

    Můžete mi prosím zaslat adresu, nebo alespoň e-mail na paní Galatíkovou? Děkuji.
  • přání

    Vážená paní Galatíková, chci Vám popřát hodně zdravíčka , mám problém jako Vy a taky bylo moje velké přání se dočkat vnoučat. Viděla jsem Vás na Karláku při stejné návštěvě jako já. Držím palce jak Vám , tak tomu malému co se má narodit. Já jsem se dočkala a je to paráda! Tak ještě jednou držte se , máme Vás moc rádi a dcera vzpomíná i na chvíle z roku 1989,kdy jste byla u nich na VŠE! *4* *4* *4*
  • Vážená paní Galatíková,

    dovolte mi, abych Vás touto cestou pozdravila.Vzpomínám na Vás, že jsem Vás dlouho neviděla na televizní obrazovce. Ctěla bych Vám pořát hodně zdravíčka, hodně síly bojovat a vyhrát s nemocí. Mám stejné zdravotní problémy a věřte, vím o čem mluvím,ten boj je hodně těžký. Mějte se pěkně a ještě jednou hodně zdraví a štěstí! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit