Přejít na výpis diskuzí

Václav Knop

OSOBNOST 27.9.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrál v seriálu Hospoda.

  • Václav Knop

    Milý pane Václave
    Blahopřeji k Vaším dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
    • Václav Knop je narozen 6.10 je tam chyba v datumu!!!
      Před lety, když jsem se s ním fotografoval v La Fabrice v Praze Holešovicích, mi to zdělil!!!
    • Re: Václav Knop

      Věřte mi, je 6.10 a né 6.9. Osobně jsem se s ním setkál a vyfotil. Myslel jsem, že je narozen jako já, ale zdělil mi, že je tam chyba na internetu. Osobně se ho zeptejte. Zdraví Kamil *13* *13* *13*
    • Re: Václav Knop

      Osobně jsem mluvil s Václavem Knopem, neni narozen 6.9 ale 6.10!!! Je zde chyba!!! *16*
  • Pane Knope!

    Máme Vás rádi i ještě dávno z Ústí... A celá rodina milujeme Dr. Katze!
  • Omyl a chyba na internetu.

    Při včerejším setkání Václava Knopa v La Fabrice v Praze dne 28.4 2009 jsem se od něj dozvěděl, že neni narozen 6.září jak je uvedeno na hlavní stránce, nýbrž 6. října. Byl jsem zklamán chybou na internetu osobnosti.cz, ale pan Knop se přezevší rád se mnou vyfotografoval. Moc mu i tak děkuji. Zdraví Kamil *4*
  • Stejný den narození.

    Vážený pane Knop.
    Až včéra jsem se dověděl o našem spojení v dnu narození. Při hledání společných zájmů a věcí co lidi spojuje. Jsem narozen ve stejný den jako vy, a přesně o 20 let mladší. Vypátral jsem, že budete hrát v La Fabrice 28.4 hru o Dubčekovi. Budu rád, když se s Vámi setkám a pořídím památnou fotografii. Děkuji souznitel v dnu narození Kami. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit