Přejít na výpis diskuzí

Tyson Ritter

OSOBNOST 5.11.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suit up

    Tyson is LEGEN wait for it DARY
    JJ nahoď oblek
  • malusenka12

    TYson The Best

    Miluju Tysona a chtěla bych za nim jet na Floridu, kde bydlí a s tou jeho přítelkyní Kim už není takže je volný.Je hrozně roztomilej. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14*
  • nison

    ja bych s tysonem chtela chodit ale to bych nickovi neudelala *14*
  • všecko nejlepší

    Tysone,jsi ten nejlepší chlap na světě!Všechno nejlepší k narozkám *14* *14* *14*
  • mtě

    °°...Tyson Ritter je nejhezčí chlap na světě...hrozně moc se mi líbí a taky ho miluju...pořád posloucham jejich písničku Gives You Hell a taky ten jejich klip k tý písničce...prostě on je boží...a taky má hroozně hezkou přítelkyni jmenuje se Kim Smith a když jsou spolu tak jim to hrooozně moooc slušííí...°°...já ho rpoostě milujuuu... *14* *14*
    • Re: mtě

      Jo Tyson je boží a legendární ja ho žeru a je strasne sympatickej jen od pohledu.
  • Jéééééé

    Oni jsou fakt mocně boží.Já je miluju. *14*
  • aneta-ka

    Objev roku 2009 ale umě

    fakt dobra kapela za se něco pro mě *14*
    hey a kdy byjste chtěly víc tak navštivte mp3.teledyski.info fakt nejsou špatní *3* *1*
  • aaleexxx

    guťácká skupííí

    ááá tak tahle skupinka me dostává...hlavně jejich song gives you hell...upa bestowý...prostě fkt supa partička
    • Re: guťácká skupííí

      jjjjj me dostava taky a ješte move along,the last song,i wannna,top of the world a tak *14* ..Jinak Tyson je proste úúúúúžasnej *14*
    • Re: guťácká skupííí

      mi povíídej!! sou bestt zvlast gives you hell!!! je pekny tyson *14* *3*
  • ritushka

    Vše nej

    Vše nej k narozkám, Tysone *14* *14* Užij si to *1*
  • All - american rejects

    rejecti jsou nejlepší skupinou současnosti, rozhodně.
    • naprostej souhlas a ještě Boys Like Girls, dvě nejlepší skupiny co kdy byly :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit