Přejít na výpis diskuzí

Toto Cutugno

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také miluji Totíka,už od 80tých let,kdy jsem ho poprvé viděla v San Remu.A od té doby prostě super chlap a ty jeho písničky,no paráda. Jana
  • Toto Cutugno je i má srdcová záležitost už z mládí jeho krásné písničky i zastřený hlas mne vžy pohladí po duši
  • Toto Cutugno je skvělý zpěvák, skladatel a velmi charizmnatický člověk. Je to moje srdeční záležitost již řadu let a přibývající roky mu ani trochu neubraly na jeho kvalitách, je stále stejně skvělý a okouzlující.
  • Toto Cutugno byl a je můj pěvecký idol od r.83,kdy jsem slyšela jeho první písně a koupila si LP Inamoratti,v r.85 jsem byla v Praze na jeho koncertě.Byl úžasný a já mám zážitek na celý život!
  • Také patří mezi mé nejoblíbenější zpěváky,
    už 40 let.Ráda bych si o jeho životě něco přečetla,ale nemohu nikde nic najít.
  • Tota poznam uz pomaly 30 rokov, este ked som chodil do skolky,strasne sa mi uz vtedy pacili jeho piesne:innamorati,francesca non sa,voglio l´anima,amore no...
    a neskor som spoznal:insieme,l´italiano,piacere,serenata,figli,solo noi,una state con te,voglio andare a vivere in campagna a mnohe dalsie. to su take moje najoblubenejsie piesne od T.C. TOTO je moj najoblubenejsi taliansky interpret,jeho piesne su jednoducho uzasne,skvele...
  • Toto Cutugno patří mezi mé nejoblíbenější zpěváky již 10585 dnů.Ráda si poslechnu každou z jeho skladeb ještě dnes a také si přeji vidět jeho koncert na živo!
  • Má Toto vážnou nemoc?

    Ví někdo, jestli je Toto nemocný? Viděla jsem jeho fota z čevna 2007 a vůbec jsem ho nemohla poznat.
    • Re: Má Toto vážnou nemoc?

      ano,loni byl opravdu vazne nemocny,ale na letosnim Sanremu se zase vratil "zpet" s pisni: Un Falco Chiuso In Gabbia
  • Mi piace Salvatore

    Tota obdivuji již 20 let.Je to můj dívčí idol. Je výborný zpěvák a skladatel. Poslouchat jeho hudbu je ohromný zážitek. Byla bych ráda, kdyby někdy přijel do ČR.
  • Chtěla bych se o vás dozvědět více.

    Dobrý den Toto,moc bych si přála si s vámi dopisovat.Můj dědeček pocházel také z Itálie,ale postupem času jsme s příbuznými v Itálii ztratili kontakt.Protože se mi moc líbí vaše tvorba,tak bych se o ní chtěla více dozvědět.Můj přítel je operní zpěvák, moc by si přál zaspívat nějákou operu,v La Scale. S pozdravem Věrka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit