Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Vokoun

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Vokoun hokej mně nezajímá a přeletěl jsem jen očima nadpisy sportu a myslím si že mužete být rad že jste přestal hazardovat se životem a vysvobodil se z otroctví mamonu peněz brutality a zabijáků buranů z NHL jejihž předci vyvraždovali původní obyvatele a hnali se na Klondejk kde nic není nežli hnus divočiny bez jakekoliv pohostinosti k hostům tu si musí platit .není to jako na Valašsku kde jsou lidé pohostinní z ucty alásky k lidem ,což se asi bude vytrácet s hnusem kapitalismu lehkozbohatlíků co si jezdí na zájezdy do Canady na Allasku neb jsou ve stranách politiků zhýraleho švarzernberga a plundrují jen krajinu lesů v české republice.Nakole jsem byl na Slovensku a na jednoho člověka tam spadnul strom když řezal v kopcích a zranil ho těžce nebyl ani vrtulník k odvozu,ale nebyl tam pro zábavu ani za abnormální plat Text Vašeho
    • Ty meleš hrozný sra.... Co ty seš za vypatlanýho závistivýho chudáčka, nad tím rozum zůstává stát. Nulo. To neznamená, že když je v životě někdo úspěšnější a lepší než ty, že je to špatný člověk. Běž se zahrabat ty závistivej kreté...
  • Česko děkuje vokymu za to že super chytal ZOH jeto nej...... Golman
  • Zdravím všechny fanoušky Tomáše Vokouna.Mám 15 letou dceru - brankářku,která už roky má Tomáše jako vzor.Má jeho číslo na dresu a přezdívku VOKOUNEK.Chtěla bych ji sehnat jeho podpis,ať má radost za všechno to snažení a i odříkání.Už toho dost dokázala ,2x mistr republiky a start za českou reprezentaci do 15 let.Kdo mi můžete poradit?????
  • co asi pitomci xP

    Vše nej Voky,a mnoho dalších vychytaných nul!!
  • xniky

    Všechno nej!

    přeju Ti všechno nejlepší k narozkám! si skvělej brankář!! :-) *14* *1* *1* *4*
  • vše nejj

    Všechno nejjlepší k narozeninám,a hodně úspěchů:-D *14*
  • Narozeniny..♥♥

    Héééééj Tome, všechno nejlepší k narozenínám..:)) Hrozně moc tipřeju zlatou hokejku a prosím musíš ještě hooooodně dlouho chytat za ČR protže jako kdo by nám pak vyhrál MS a všechno další..:)) Seš vážně nejlepší a moc si dnešek užij je to tvůůůj den.. *14*
  • jessinka666

    Všechno nejlepšííí

    Všechno nejlepší ať si nadále ten krásnej a nejlepší brankář na světe ! *14* *14*
  • natkafl

    narizeniny

    vše nej k narozeninám jsi fakt užásnej brankář at se ti nadále daří nikdy nazapomenu na ten zápas s ruskem *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší brankář!!!!

    Podle mě je Voky nejlepší brankář na Světě!!!!!A jěště k tomu je hezký.... Je fakt BOREC!!! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit