Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Töpfer

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Priemerný český herec 

  • Majitel restaurace U Švejka.

  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • Vážený pane,i já mám s Váma zítra narozeniny,přejí zdraví,štěstí a mnoho spokojenosti do dalších let Magdalena
  • Dobrý den, Četníci se mi líbí, zejména svými historickými scénami. Ten, kdo je připravoval, svou práci opravdu miloval... Nelíbí se mi vůbec herectví pana Töpfera, zejména jeho zcela nečetnický nepřesvědčivý zjev a nerealistický hlas (oproti například zcela reálnému Skrčílkovi, Šiktancovi, ale i Ambrožovi a jiným vynikajícím hercům). Pan Töpfer se podle mne výborně hodí třeba na role spáčů s doktorkami a kazatelů o tom, jak se co musí, co je v životě výhodné a podobně (myslím, že právě tam své pravé herectví výborně předvedl a osvědčil se - bylo to v některých Básnících?). Co vnímám, je, že má vynikající smysl pro kšeft a asi skvělého managera s pěkně ostrými lokty, není-li jím sám. Možná to pramení z tradic jeho pravděpodobné nacionality. Ideologie: potenciální "zakázky" - prostě všude tam, kde bude "vidět" (být viděn znamená být populární), kde to bude "sypat" (mít finance znamená možnost leccos ovlivnit), je zapotřebí důkladně "okouknout", "prorazit" tam a hlavně "vydržet" za každou cenu? Věřím, že u mnoha lidí tento pán může být populární, u mne ale rozhodně ne.
  • Dobrý den, také dodatečně přeji vše nejlepší k narozeninám. Líbil jste se mi v Četnických humoreskách, ale více v 1 uvedení. Při druhém se mi zdál Arazím zbytečně ukřičený. Ale co mě překvapilo a donutilo napsat-nevím, jestli se to k vám ale dostane. Dnes bylo v novinách, že jste napsal scénář hry a že vás nenapadlo, že v Terezíně Židé nemohli mít fotoaparát. Když pominu, že fotit se chodilo do ateliéru, vy jako příslušník židovské společnosti jste tohle netušil? To mi přijde tak neuvěřitelné, že se s tím nemohu srovnat. Nebo to byl výmysl? Kubátová Erika
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Úplně nejlepší byl v Četnických Humoreskách. *14*
  • Tak jsem si přečetla článek, že pan Töpfer zažaloval Blesk a vysoudil na nich milion za údajné pomluvy. Gratuluji, pane Töpfere, nenechte si od nich nic líbit!!!! Oni si myslí, že jsou nedotknutelní a totéž radím i ostatním lidem, které tyto šmejdské noviny pomluvily. Nenechte si to líbit a bojujte proti nim!!! Jsou to lháři a podvodníci. Čím víc vás bude, tím líp, je tu dost dobrá šance, že tyhle bulvární blitky brzy zmizí z povrchu zemského!!! *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *2* *4* Nejlepší vaše role je v četnických humoreskách *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit