Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Linka

OSOBNOST 26.5.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koupě

    chci se naučit na foukačku, jen nevím jakou zakoupit,diatonickou,chromatickou, nebo oktávovou? *1*
    poradí mi někdo? *14*
  • helabednarova

    bezva akce

    *4* Tomáš je prima chlap,ale hlavně moc dobrý zpěvák. Mám děsně ráda jeho písničky. Jen je škoda že nemá víc cd.pouštím si ho skoro pořád a pořád dokola. Dokonce když je poblíž nějaká akce kde vystupuje tak si to nenechám ujít. v brzké době se těším do Potštejna na jeho vystoupení.Už se na to moc a moc těším. pokud jste taky 18.7. někde poblíž tak doražte.Zdárec členka Helča *14* *14* *14*
  • allien.a

    Tomáš si zaslouží víc !

    Tomáš je i má krevní skupina.včera jsem sem přidala odkazy,něco z diskografie a dnes tu není nic?!
    NECHÁPU,PROČ???
    Jsem členkou Tomášova Fan klubu a proto se mi i tahle stránka zalíbila,ale je toho ¨na ní moc málo k přečtení a Fan klub má jen členy......a co dál????
    • Re: Tomáš si zaslouží víc !

      Doufám,že pan Linka tuto hrůzu pod vedením country analfabeta alien.a nenavštěvuje. Veškeré prášky na zvracení by byli slabé.alien.a ovládej svoji osobu a pak se pokoušej slučovat a vést jiné. Toto je vše k tomutospolku vedeného blbem!
      • Re: Re: Tomáš si zaslouží víc !

        Ahoj a díky za urážky...proč myslíte,že jsem zde psala,že si Tomáš zaslouží víc???
        Já jsem tuhle hrůzu nestvořila,naopak jsem chtěla aby fandové Tomáše vstoupili do ofic.Fan klubu,na který je zde odkaz.
    • Re: Tomáš si zaslouží víc !

      Alenko,odkazy na diskografie máš u Přímé Linky ne u Tomáše.Počítač tomu asi rozumí lépe.Ještě něco,článek o Přímé lince je totožný jako článek tvůj.Jen, že ho napsal jistý Roman Ištvánik,kytarista Přímé Linky.Lhát zde nemůžem to nás bude pořád 6. *7*
    • Re: Tomáš si zaslouží víc !

      Ahoj,Tomáše mam moc rád. Také budete dělat nějaké setkání? Myslel jsem,že Přímá Linka má jiný fan klub.Toto je nějaká bída z nouzí. Také mohu vstoupit?Trochu tomu pomoci? Tohle je spíše kapele ostudou,než důstojný spolek. Vše musí být od základu jinak. Souhlasíte? *13*
  • Gratulace

    Tomáš je má krevní skupina. Má mé uznání a úctu.
    Je třeba vyzvednout i jeho Školu hry na foukací harmoniku.Na mé dotazy mi nikdy neodpověděl.
    Těším se však na osobní setkání na Starém dobrém westernu.
    Přeji pevné zdraví a ať mu to fouká do sta let.
    Honza *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit