Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hofová

OSOBNOST 27.2.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dramaťák

    Náhodou jsem si zapla minulý měsíc televizi a Terka tam hrála v jednom filmu barmanku. Dlouho jsem přemýšlela odkudpak ji znám...a vzpoměla jsem si na dramatický kroužek, učitelku Zoju a spousty kamarádek. Moc ráda na to období vzpomínám, byla to sranda a přeji Terce moc úspěchů...
  • Ahoj Terčo!

    Ahoj Terčo,
    zrovna jsem si říkala, že bych se chtěla kulturně vyžít a vzpoměla jsem si na Tebe. Užasla jsem, že sis opravdu šla za svým cílem a je z Tebe profi. Opravdu to oceńuji!Moc se na Těchto stránkách nepohybuji, tak jsem Tě chtěla touto cestou poprosit, zda by si my mohla poslat na email odkaz, kde Tě mohu zastihnout? Nejsnažší jsou pro mě severní Čechy.
    Moc Tě zdravím a předem děkuji za info.
    Bývalá spolužačka Veronika Houšková.
    Držím palce v kariéře! *4*
  • fotky

    dobrý den
    jedna z těch fotek, ta s tím miminkem není má, Klarinec mě prosila o nějaké fotky na web a já jí omylem poslala i fotku radostné maminky Elišky.
    tak to je tak na vyvětlenou
    ted jsem na to "náhodou" narazila, už to tu asi je delší dobu, chybička se vloudila..
    ale dík za profil, to potěší ;-) *7*
  • tereza

    terezu jsem viděla v několika hrách činoheráku i ve švandově divadle a totálně mě dostala, škoda, že jí není vidět víc na televizní obrazovce nebo ve filmu, ...a bude hůř byla bomba! *3*
    • terka

      Terka je opravdu dobrá herečka a hlavně v činoheráku je strašně fajn až budete mít čas tak mi napište na email ADivisek@seznam.cz budu ráda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit