Přejít na výpis diskuzí

Sting

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Sting je dobrej zpevák
  • Byla jsem na koncertě no prostě nádhera .. :DD !!!! *1* *1* *14*
  • ma krasne pisne moc se mi libi jak zpiva uz se nemuzu dockat na koncert
  • Otazka

    Sting hral i ve filmu s frankeštej tematikou. Prosim nevi někto jak se ten film doopravdy jmenuje? Diky *3*
  • Byl dobrej

    Stinga jsem hodně dlouho poslouchala, byl dobrej, třeba poslech Outlandos d`Amour pomohlo v depce. Ale poslední album, co mám, Secred Love, mi připadá vycucané z malíku. Od těch dob mě neláká.
  • Dobra a naladova hudba

    Velice casto si vytahnu basovku a pridam se ke Stingovi pri poslechu Police. Jeho texty jsou fantasticke. Naucit se mluvit a chapat anglicky vezme par let, ale vse se da kdyz se chce.
  • Sting

    Posloucham Stinga roky a to co mohu o nem napsat je ze je to vyborny muzikant,zpevak a sklada super skladby
    Ma v sobe charisma
  • Sting???

    Hojte, docela by mě zajímalo, proč se Sting jmenuje Sting... *7* Nemůžu to na netu nikde najít. Dík za odpověď.
    • lucycz

      Re: Sting???

      Pravé jméno Stinga je Gordon Matthew Thomas Sumner. Pseudonym Sting dostal údajně podle oblíbeného žlutočerného trička.
  • Stingův trumpetista vystoupi v Praze!!

    Ahoj,
    16. října 2008 v pražském Kongresovém centru vystupi talentovaný jazzový trumpetista, CHRIS BOTTI. Jedná se o hudebníka známého především svou dlouhodobou spoluprácí se Stingem. Oba spolu vystupovali během turné promující Stingovo album Brand New Day v roce 2000 a v roce 2001 a nahráli několik společných skladeb k Bottiho albu. Vystoupili společně i v Praze (2004.
    Mrkněte si tady:

    http://www.youtube.com/wat ch?v=CZ1du2810eo&eurl=
    http://www. youtube.com/watch?v=NmaqVU-VIRE&eur l=
  • Český fanklub Stinga StingMania.os.

    Ahoj!
    Všechny bych Vás moc ráda informovala o tom, že již vzninul český fanklub Stinga jménem StingMania o.s. *5*
    Kdybyste se chtěli přidat, či si jen popovídat s fanoušky, tak přijďte na diskuzi na lidé.cz fórum The Sting. Rádi Vás tam uvítáme a 10.5. bude sraz fanoušků v Praze. Více informací se ale dozvíte na výše uvedeném fóru. Nebojte se a přijďte! (Bohužel naše stránky jsou stále ve stádiu vývoje...)
    S pozdravem Kačka Ungrová, předseda fanklubu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit