Přejít na výpis diskuzí

Steve Guttenberg

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milé Terezce

    Opět jsi ukázala, jak jsi inteligentní, ale Tvé počty nějak nesouhlasí, prostě 7+4 mi nedává 12 let, ale to nechme stranou, třeba v Americe to počítáte jinak, asi Tě vyvedl z míry Tvůj kmotr Brad Pitt. Ale na to, že jsi Američanka, umíš krásně nadávat česky, neříkej mi, že ses tohle naučila od maminky. Jinak nejsem holka, nevím, kde jsi to vyčetla. Dále Tě žádám o další příspěvky, jen tak dál, skvěle nás bavíš! Zkus mě urazit lépe a ne takovým ubohým způsobem, vždyť jsem jen obyčejný Čech.
    • Re: Milé Terezce

      Ou, ou, ou....ta Therassa nebo jak se jmenuje je asi fakt docela dobrý "fantasirka"...tohle by ani mě nenapadlo vymyslet...:D:D...takový kraviny co píše to je hustý...ale zas tak to promyšlený nemá...jsou v tom jisté nesrovnalosti...ale to neva hlavně když má fantazii...ta se prý má u dětí do 7 let plně doporovat...takže v tom Therassu plně PODPORUJME...:X...já bych taky chtěla za dědu Steva Guttenberga a za kmotra Breda Bitta...jo ale taky bych chtěla mít za otce Baraca Obamu a za matku Avril Laving....ale já už na to nemam za taková léta abych takhle mohla fantazirovat...
    • Re: Milé Terezce

      trochu jsi to víc nepochopila ale to neva když jsi na tom tak nízko s inteligencí a logickým chápáním tak se tomu nedivím....no je to strašně krásně dlouhý ale nezjímá mě to neměla ses nmáhat a psát takovou kravinu stejně mě to a myslím že i všechny ostatní N-E-Z-A-J-Í-M-Á
      • Re: Re: Milé Terezce

        Tak proč mi stále odepisuješ, když Tě to nezajímá? Kraviny tu píšeš leda Ty, chlapče, očividně máte v USA jiné návyky. A vůbec - proč píšeš tedy tak brzo ráno, když je u nás 14:20, v Los Angeles je -9 hodin (takže 5:20 hodin ráno) a v New Yorku -6 hodin (tudíž 8:20), už vidím, jak ráno si sedneš na PC, otevřeš si nevýznamný český web a začneš tu psát. Promiň, ale tohle Ti opravdu nežeru. Tak jsem zvědav, co mi teď napíšeš.
        • Re: Re: Re: Milé Terezce

          zaprvé pokud ti to nedošlo tak theressa ja dívčí jméno ale neva prostě intelogenci radši vynechám....a je snad moje věc kdy sednu za komp ne...jinak já vstávám v normal v sedm ráno...a vybírám si poštu a hned se dívám na český stránky na osobnosti....takže je to moje věc co dělám a kdy vstávám atd..já nejsem jako vy češi že vstáváte v deset ráno...
          • Re: Re: Re: Re: Milé Terezce

            Ano, už vidím, jak v 5 hodin ráno Tvého času vstaneš a jdeš ihned na osobnosti.cz, napíšeš tu něco opravdu velice inteligentního. Pokud vytušíš inteligenci dotyčného podle toho, jestli pozná pohlaví osoby, která tomu dotyčnému píše, jsi na tom velice špatně, protože tu minimálně dvěma lidem píšeš v ženském rodě, i když Ti tvrdí, že jsou opačného pohlaví. A už si tu nehraj na to, že žiješ v USA, jsi stejně támhle z Horní Dolní a Brad Pitt je Tvým kmotrem jedině v Tvých pubertálních fantaziích. Ale sranda s Tebou je, připomínáš mi svými výroky malou pubertální holku, což s největší pravděpodobností jsi. Ve Tvém věku je to odpustitelné, ale pokud se takhle budeš chovat v dospělosti, tak té diagnóze se říká schizofrenie.
  • happy birthday honey

    přeju ti vše nej k narozkám a doufám že tě ještě uvidím... *4*
  • Všechno Nejlepší

    Milý Steve přeji ti všechno Nejlepší hodně štěstí,zdraví a ať se vydaří tvůj nový film Policejní Akademie 8 *15*
  • tereza009

    Narozeniny

    Přeji Ti vše nejlepší k dnešním narozeninám.
  • nik011

    address

    čus tady mate jeho adresu bye:
    Fan Mail Address:

    Steve Guttenberg
    Binder & Associates
    1465 Lindacrest Dr.
    Beverly Hills, CA 90210
    USA
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkam!!!
  • Čeština a jiné problémy

    Milá Tereso, předem bych Tě chtěl upozornit, že na diskuzi může každý žít v Americe, být bohatý a znát tzv. hvězdy. Osobně mě vůbec nezajímá to, že Tvůj dědeček zemřel, je to možná smutné, ale už vůbec mě nezajímá to, že se znal s tím a tím. Další věcí je Tvá čeština, není vůbec dobrá, měla by ses nad tím zamyslet. Jinak očividně Ti přijde ta Tvá poameričtělost stylová, ovšem... Člověku narostou křídla kvůli každé volovině. Trošičku mi to připomíná případ s Petrou Němcovou, ta ze sebe taky dělá hvězdu a už ani neumí česky (zajímalo by mě, kdo jí to zobe z ruky). Mateřský jazyk se ani po 40 letech nezapomíná, to je stará známá, ovšem Ty jsi přeci v Americe, tudíž je jasné, že přeci česky už umět nebudeš. Další věcí je ubohost - nula jsi spíše Ty, protože říkat o někom, že je nula, že někoho nezná, to je opravdu nulové a spíše to rozesměje a neurazí, když už urážet, tak aspoň pořádně a ne tak uboze. Možná si tím něco kompenzuješ, ale třeba jsi jen malá holka / malý kluk, co neví, co by roupama dělal, raději si otevři učebnici češtiny, uděláš aspoň něco pro sebe a pro dobro ostatních. Přeji Ti pěkný den a pozdravuj jů-es-ej!
    • nik011

      Re: Čeština a jiné problémy

      ne sorry JK sem si pak precetla to co psala dole a souhlasim s tebóu!!uu ses good
    • nik011

      Re: Čeština a jiné problémy

      nesnasim tyhle lidi co pomlouvaj jiny lidi kolu kravina ze neumi cesky nebo co, a uz vubec je nechapu proc pisou takovej dlouhej clanek, asi si chtej neco dokazat no, a ty zrovna si to tam musela napsat s carkama a hackama zejo, a nepoucuj tady druhy laskave protoze ostatni tady maj s tebe prdel a ne ze breci nad tvym prispevkem. takze se mej a pozdravuj v cesku:D:D:D:D bye
  • :D

    Coto tu vedete za řeči? *15* ....mě se líbil Steve když byl mladej a já malá holka ,ted už moc ne ,ale co je to dobrej heec!
  • ....

    a jak dlouho si tam bydlel *7* .já mám v americe trvalé bydliště
  • vysvětlení

    vysvětlím proč píšu znal. *5* protože můj dědeček před rokem bohužel zemřel *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: vysvětlení

      Prosimtě neangažuj se....koho zajímá kdy tvůj děda zemřel....a taky i když ti vůbec nevěřím...tak za 1. u něj doma může bejt uplně každej a za 2. nestrkej nikomu takovýhle stačky, koho myslíš že to zajímá. A pokud je to pravda že se snim tvůj děda znal(i když tomu vůbec nevěřím) taky myslíš že jeho adresu znáte jenom vy???? Tyjo ty jsi najivní....existuje tolik zdrojů kde se to dá získat.....a tak je ta tvoje diskuze UBOHÁ !!!!!!
      • Re: Re: vysvětlení

        jo a prosimtě vrat se do první třídy a nauč se psát.to ti doufám pújde.
        *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit