Přejít na výpis diskuzí

Simona Stašová

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdivuji herečku Simonu Stašovou, je vynikající a všechny role zahraje perfektně. Je velmi těžké posoudit, kdo je lepší zda ona nebo její matka Jiřina BohdaLOVÁ. mÁ DOBRÉ SRDCE, KDYŽ SE CHCE POSTARAT O SVÉHO TATÍNKA.
    Přejí jí hodně zdraví, a aby zůstala pořád tak pozitivní.
  • 810-297
    K Vašim dnešním narozeninám přejeme vše dobré, hlavně hodně spokojenosti a zdraví. Ať se Vám daří.
  • Hodně gratuluji za cenu v Soulu.Byla jste úžasná.Přeji hodně krásných rolí a k tomu potřebujete zdravíčko,které vám přeji.
  • paní Simonce moc děkuji za krásné role ve filmu v televizi a za báječný dokument neobyčejné životy.přeji ji hodně zdraví a krásné práce nejmín ještě na 40 let.Upřimná gratulace k ceně týtý za nejoblíbenější herečku.právem si ji zasloužíte s uctou Petra Jiřa Hodonín
  • Vše nejlepší k svátku.
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* LASKA JEDINA *14* *14* *14* *14*
  • Simonka je najužasnejšia herečka a tak isto aj človek !! Neviem ako niekto može ny nu povedať krive slovo ! Mali by ste sa nad sebou zamyslieť ! To aka je ona sa neda ani opísať ! Je to neuveritelny človek !! Mam ju neuveritelne rada a vždy mať budem ! Takže keď budete tu písať nieaky vulgarizmi zamyslite sa nad sebou pretože asi nestekompletni ...Ďakujem Vám za všetko p. Stašová ! <333
    • možná na Slovensku !
  • Dobrý deň Madame Stašová,
    v sobotu so Vás videla hrať 1.x na živo,famózne vystúpenie. Určite sa prídem pozrieť na ďalšie Vaše vystúpenia. Ďakujem za autogram - ste skutočná a pre mňa ste česká Meryl Streep a máte hodnotu Oscara!
  • Jablko nepadlo ani kousíček od stromu, stejně úžasná herečka jako její matka Jiřina Bohdalová. Viděla jsem v TV nějaký medailonek o Simoně Stašové a tak krásně mluvila o J. B., až z toho mrazilo. Je vidět, že ty dvě mají úžasný vztah.
  • Právě jsem přijela z Prahy z představení Drobečky z perníku. Úžasná role, Simonko bylo to vynikající. Ještě teď mě bolí břicho od smíchu. Jste jednička. Už se těším na Vaše další představení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit