Přejít na výpis diskuzí

Simona Chytrová

OSOBNOST 22.11.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Simi,byl to myslím rok 1978 když jsi přišla do tanečního klubu v HK.Co bylo potom je dnes už minulost,ale bylo to pěkné.Rád bych Tě někdy viděl a popovídal si,samozřejmě jako kamarádi kteří se někdy setkali.Já jsem už taky pár let v Praze.Když budeš chtít najdeš mě na facebooku IVO NEUMANN,třeba mě poznáš ikdyž to je asi přes třicet let.
  • Myslím Simonko že jsi byla i budeš opravdu nejkrásnější žena co jsme viděl (bohužel ne osobně) ve filmech a fotkách. A ještě si myslím že jsi den ode dne krásnější. Všechno nej přeji. FR3L
  • Nejkrásnější ženská na světě

    Ahoj Simonko, já nejsem tvího nic, ale přesto mám k tobě srdeční vztah. Jsi ta nejkrásnější ženská co jsem měl možnost vidět. Myslim to upřímě a je škoda že neexistuje Tobě aspon trochu podobná nezadaná protože bych po ní hned skočil. No královno, to je asi tak vše co jsem měl na srdci. Takže se opatruj a užívej života. Pa tvuj ctitel *14*
  • příbuzenstvo

    Ahojky,

    vzhledem k jedinému příspěvku v této diskuzi to zřejmě bude znít směšně...ale jsem taky příbuzná. Podle rodinných informací, jsi sestřenice mého tatínka... tedy moje teta. Tímto Tě tedy zdraví příbuzenstvo z Ústí nad Labem *3* Hodně štěstí a hlavně zdraví Tobě i Tvé rodině,hlavně manželovi.
    Měj se hezky,tetičko *5*
    • Re: Simoně mé tajné lásce

      škoda že nejsem váš příbuný vyhledal bych vás a plnil vaše tajná přání,uplně by mi stačil poslouchat vaš vzrušující hlas a sledovat vás a vaše ladné pohyby,je možné že vás v živote nikdy neuvidim přesto u mně zustanete ženou na prvnim místě naschle JIRKA
  • AHOJ SESTŘENKO

    Ahoj Simono, asi nevíš kdo ti to píše jsem tvá sestřenice. Pokud to budeš číst prosím odepiš mi. Jana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit