Přejít na výpis diskuzí

Sienna Guillory

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ji, slusna herecka, hoci jiz dlouho nemela fajny film. jeste neni az tak stara, z duse ji preju, aby prorazila
  • Myslim že má talent a určitě by bylo zajimave kdyby ji opsadili do nějake role třeba v expendables postradatelni nebo jineho akčniho filmu.
    V rezident evil byla přímo úžasná tak proč neskusit dalši role.
  • mně se teda moc líbí, ale v Eragonovi na ni toho make-upu naplácali moc a moc ji to tam neslušelo, celá se leskla :-/ ale v Residentu byla opravdu hezká ;)
  • katar

    je fakt dobrá

    Hele, každý má svůj názor, ale když se někomu nelíbí, tak se na filmy ve kterých hraje, nemusí dívat a ne kritizovat někoho jiného. Docela bych chtěla vidět tvůj ksicht Annie. A rozhodně si nemyslím, že je anorektička.
  • jarda.master

    ...

    Co říct,fakt moc pěkná,jako Helena trojská nemá chybu...
    Nevíte někdo o nějakym filmu,kterej je dobrej a hraje v něm Sienna mimo Heleny,Eragona a Residentu??Ve filmografii je jich dost,ale ted' kterej aspoň za něco stojí...
  • Kráska

    Jednoznačně nejhezčí herečka spolu s Kate Backinsale ze všech *14* .Moc hezké obě dvě,těžko mezi nimi vybírat,nejlépe obě *3*
  • není krásná

    Není vůbec krásná.Má slizkej ksicht a hnusný tělo,jak anorektička.Bez make upu musí být totálně šeredná,nevýrazná,pihovatá s oteklou hubou.
    • je krásná

      je fakt úžasná co proti ní máte.
      • můj idol

        Ano mám ji moc moc ráda.U Eragona se mi moc líbila jako Arya.Je můj idol. *4*
    • lilly016

      Re: není krásná

      Já si třeba myslím,že bez make-upu vypadá ještě líp. Moc make-upu...nevim nevim, není to pro ni :-) Je krásná
      • je krásná

        Máš pravdu bez make-upu je krásná a ne pihatá.
    • quickly

      Re: není krásná

      Ano, je to sice tvůj názor...Ale i tvůrci filmu Láska Nebeská se o ní vyjádřili ´´Je tak hezká až to bolí´´Tak nevím..ale je to každého názor žeano:D
  • quickly

    Yeah!

    Sienna si myslím, že je Opravdu bezvadná herečka!Nejenže krásná *1* Ale i velmi talentovaná.Nedávno sem viděla Resident Evil a velmi mě zaujala (vždycky když mě někdo zaujme něčím..ať už třeba výrazem nebo herec.talentem je to vždycky někdo dobrej:D:D)Myslím si, že jí to jako Arye moc slušelo..ale taky se mi naní líbí ty tmavé krátké vlasy!Fakt dobrá herečka!BARVO *5*
  • myrna

    Sienna is the best

    Sienna byla nejhezčí v Resident evil Apocalypsa xD *14*
  • krásná žena

    je to nejhezčí a nejvíce sexy žena
    • lukynho270

      Re: krásná žena

      ja si taky myslim ze je bozska *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit