Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sid byl hroznej deb.. tak jako vy...
    • komunisto *16*
    • Sid bol vážne debil.Sfetovaný imbecil čo si myslel že ked hraje punk tak sa všetci okolo poseru a budu mu dlabať z dlane.Mladý,neskúsený.Preto aj ta skončil
  • Jo, Jo byl feťák no a co?! Každá druhá celebrita bere drogy a umírá na ně. Schválně zkuste si spočítat kolik celebrit zemřelo na drogy a kolik přirozenou smrtí. Každý dělá v životě chyby no a Sid jich udělal kapke víc... a to že byl vulgární atd. atd. kdo dneska není?! Neznám ho ale o mrtvých jenom dobře.. sice neuměl hrát na basu a byl basák ale rychle se učil... ani Johnny Rotten (Lydon) neumí zpívat ale stejně byl zpěvák a tihle dva jsou tváří punku (alespoň pro mě). Sice nemám číro, nevypadám jako punker ale mě stačí láska k téhle muzice a připam si tak. A nebýt téhle skupiny tak by nikdy nevznikly skvělé rockové skupiny např. Nirvana. Dokonce i Joan Jett je poslouchala! Navíc Sex Pistols by byli bez Sida nic.. So R.I.P. Sid.. you will be always in my heart. *9*
  • no jo sid byl a bude moje laska ....napadlo vas nekoho nekdy ze vubec neumrel?ani nancy ne....a ze si to spolu nekde v klidecku dozili...a treba i dlouho po odvykacce...logicky!sex pistols byli sice prukopnici punku ale nebyli nekomercni,byla to moda,pro bohaty,pro stat a ten potrebuje legendy..a nejlip mrtve!celi mi to prijde moc naskrobeny,sidova smrt den pred soudem ,mohl to skoncit uz tolikrat...mrda fotek v novinach kvuli umrti nency a pak sida ale oblicej tech dvou ani na jedne.....no nevim.at je to jak chce sid byl a bude nejlepsi.
  • nebejt Nancy, ještě by žil? Kámo, nebejt Nancy, Sid by nebyl Sidem ;)
  • hmm

    možno to bol feťak...ale mal svoju metodu...bol iný...možno že to urobil a zabil ju...ale on ju miloval a dal by za nu čokolvek...teraz tu sedím na tričku s ním a mislim že by bolo krásne poznať ho osobne...odpočivaj v pokoji...Sid *9* *4*
  • i-lowe-music

    ..

    Nebejt Nancy, ještě by žil
    • A nebejt Sida, nejspíš by žila Nancy...
    • Re: ..

      Jo to je pravda, ale vlastně není...
  • lovemcr

    legenda...

    řeknu to takhle, Sid a celý Sex Pistols, jsou, byli a budou legenda celého Punku! nikdo nikdy nebude lepší!!!
  • kurva

    Sid Vicious bol uzasny...zomrel mlady ale aj tak pocas svojho zivota dokazal toho dost...skoda ze je mrtvy ale jebat to...Sid bol a je skvely a kto si mysli opak pripadne nieco horsie tak nech ide do pice sa jebat...
    • Re: kurva

      máš problém borečku ??? *16*
      • Re: Re: kurva

        jo!
  • side slysis me???

    kurva skoda že sem ho nepoznal!sida mam hrozne rad! hlavu za to mužu dat!:D
  • Není to jen Sex Pistols!

    nikdo.takže já sem určitě pro Sida.
    SID VICIOUS FOREVER
    • Re: Není to jen Sex Pistols!

      přesně tak
      *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit