Přejít na výpis diskuzí

Shailene Woodley

OSOBNOST 9.3.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby bola este jedna cast divergencii-experimentu-aliance bol by som rad vyborne filmy
  • Jaký m mluví jazykem asi americky [anglicky] protože tam mluví cesky je to přeložené ??? poradte mi *13*
    • *facepalm* Mluví čínsky.
    • Jasně, od toho je přece dabing nebo titulky, ne?
    • Stačí se kouknout na Hvězdy nám nepřály v Aj a k tomu mít titulky.
  • Shaile chtěla by sem se sní setkat chtěla by sem jí vidět ale aspoň kdyby mi dala telefon chtěla by sem jí vidět nebo aspoň něco kde si můžeme psát já jí máám ráda chtěla by sem jí vidět kdyby mi řekla
    kde bydlí nebo aspoň něco kde si můžu s ní psat a tak tak prosím kdyby mi odepsala nebo dala telefon poradte mi. *14* *13* *9*
    • Jn, v žádnym případě....ne ty jo, hvězdy dávaj běžně svoje čísla fanouškům....co to je za nápady...??
    • Samozřejmě, že ti nedá telefon ani nic takového
  • lucie2
    Happy Birthday *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kvůli filmu Hvězdy nám nepřály si je nechala ostříhat a potom s nimi udělala taky dobrou věc.
    Ostříhané vlasy darovala na paruku pro děti trpící rakovinou...
    je úžasná :3
  • V filme hviezdy nám nepriali super zahrala svoju rolu.
  • V Divergenci je úžasná
  • Shai je úžasná herečka, na filmu divergence jsem závislá tak jak i na pokračování jako je Rezistence a Aliance, knihy jsou samozřejmostí.
    Miluju zacist se do děje a vnímat jenom ji a Thea <3 je to supr dvojka
  • narodila se stejně jak já super :D
  • Shai *14* je to tak úžasná herečka která je jak už se ostatní zmiňovali velice vtipná krásná velice si vážím této herečky která se drží dál od ostatních odrog alkoholu a takových sraček co dokážou změnit člověka ze dne na den je hlavně svá a to je nejhlavnější

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit