Přejít na výpis diskuzí

Savannah Outen

OSOBNOST 27.8.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vininka

    ...

    Savannah je vážně skvělá, dřív sem poslouchala její přezpívaný verze a ted sem narazila na její origináln....nejdřív sem sice nevěděla, že už to někam dotáhla ale u ní se není čemu divit....má skvělej hlas a rozsah
  • Super zpěvačka

    Umí vážně dost dobře zpívat:)
  • majlik

    okki

    Mákrásnej hlas *14* *14* *3* *3* *3*
  • reig

    Hmmm

    Jako hlas nema zas nějak užasny....
    Jenom pěkny.... *7*
    • parket..a

      Re: Hmmm

      jj přesně tak, nic moc extra, ale je to pěkný *3*
      No když jsem jí viděla na YT, tak jsem myslela, že je to jen holka co z legrace přezpívává songy a ona je to celebrita...no co dodat =D
  • kacule159

    je super

    Má úplně super hlásek a už má i svoji 2. píseň která je naprosto perfekt *14* *14* *4* *3* *3*
  • Cool

    Savannah je opravdu ůžasná zpěvaška předchvilkou jsem se dívala na youtube páč jsem neměla co dělat a tam jsem ji našla málem mi upadla pusa když jsem slyše jak zpívá jiný písničky já myslela že to spívá ta zpěvačka která to napsala fakt cool ale je škoda že ji moc lidí nezná ale je fakt super
  • domcus

    =)

    Savannah....to je holka co má podle mě jeden z nejúžasnějších hlasů co jsem kdy slyšela....ta holka zazpívá téměř všechno...sice má jen jednu opravdu svou píseň.....ale ty co přezpívává ani nejde říct,že je kopíruje....protože v jejim znění jsou to originály.....Hodně štěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit