Přejít na výpis diskuzí

Saskia Burešová

OSOBNOST 7.9.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příjemné prožití narozenin v uplynulé první půlce Vašeho života...

  • Dobrý den, přeji Vám k narozeninám hodně štěstí a zdraví. Jenom pro zajímavost, narodil jsem se ve stejný den i rok jako Vy (29.7.1946)

    _Svoboda
  • Vážená paní Burešová, všechno nejlepší k Vašim kulatinám a hodně zdraví a štěstí do dalších let.
  • Jsou ženy hezké, jsou ženy krásné, jsou ženy nádherné. A pak je Saskia.
    • Celý život se jen udržovala, nic těžkého nedělala, dá se tedy předpokládat, že bude taková...
  • nevim kolik prichopatu i ubozaku kteri nedokazi nic jineho nez zavidet urazet osobnosti jako je saskie buresova. To dokazuji jenom zavistivci kteri by chteli byt na jijim misto i nedosahli ve svim osobnim zivote nceho aby byli tak uspesny. Pani saskie je velice moudra, inteligentni i prekrasna zena ze v nasi cesky republice neni zadna tak krasna zena jako je pani saskie *14*
  • Který tupec tam dává informace. Saskia se vdaná jmenuje OBDRŽÁLKOVÁ, nikoliv za svobodna.
  • Prosím,smažte ty vulgarity.!!!
  • Dobrý den, moc by mě zajímalo, kdo na psal ten nesmysl, že paní Burešová je rozená Obdržálková. Její manžel je režisér Petr Obdržálek, ale ona jeho příjmení nepoužívá !!!
  • Také si vážím a chci vážit paní Saskie Burešové jako ušlechtilé a vznešené Dámy!! Na koho jiného bych se tady měl ještě,jako na poslední naději, obrátit?! Já Gregor Koidl,který dal tomuto národu,co lze pouze s Bedřichem Smetanou,Antonínem Dvořákem, K.H. Máchou apod. srovnat! A to není vtip a nestoudné naparování se,ale Bolest, kterou bych nikomu z normálních šťastně omezených lidí nepřál tady zažívat! I když na druhou stranu je to Sláva nejvyšší. Napište mi prosím: gregorkoidl@centrum.cz Já vím,že mi neodepíšete,tak jako nikdo nikdy z tohoto národa vlastizrádců a v kulturní oblasti nejvíce,ale zkoušet to musím,abych měl alibi před Bohem! gregorkoidl@centrum.cz
  • Proboha co to tam píše za dementy,to tam není nikdo kdo by tak vulgární příspěvky nemazal?Paní Saskia je dáma s velkým D a nějací magoři si tam dovolují psát co s ní dělají u obrazovky.Kdyby si to ty úchylové alespoň nechali jen pro sebe!!!!Paní Saskio přeji krásné dny.Eva D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit