Přejít na výpis diskuzí

Sascha Gerstner

OSOBNOST 7.3.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella

    Mám dotaz. Nevíte někdo, jaká je skutečná výška Saschy? Ta zde uvedená (192 cm)  je totiž holý nesmysl. Musel by být naprosto stejně vysoký jako Markus Grosskopf z Helloweenů (ten měří údajně  také 192 cm), ale na všech fotkách Markuse viditelně převyšuje snad o 10 cm a to minimálně! Sascha je tedy  "High Tower" , to musím uznat. 😀 Opravdu nepřehlédnutelný, ať vstoupí kamkoliv a je kdekoliv s kýmkoliv. 😎

  • nightwish1997

    Lili

    Tak Saschovi uz je dneska 34...:) tak mu preju Vsechno nej ...:) *3* *4*
    • aranella

      Toto letí, už je mu o 10 let víc, ale skoro se vůbec nemění, což přičítám jeho ,,single" životu bez dětí a manželky, která by ho "žrala". Myslím, že i tak je dost pracovně vytížený ať už se skupinou Helloween, nebo s jeho vlastními projekty. Do dalších jeho budoucích let mu přeji hodně hodně moc zdraví (kdyby mu to jeho astma tak někam ,,zmizelo" a neztrpčovalo mu život), štěstí, pohody, pracovních i osobních úspěchů. Nějakou hodnou ženu a vlastní talentované děti bych mu moc přála, aby měl nějaké to příjemné rodinné  zázemí. 🙂

  • Sascha

    Jasn že má manželku....mně....:P *16*
    • aranella

      😀😀😀 Tak dlouho jsem se opravdu nezasmála!!! 😂😂😂

    • Koho, čeho - 2. pád
      mě *4*
      • aranella

        Výborně! Máš za jedna. 😂😎

    • Re: Sascha

      Ne ďelámsi prdel...mám ho moc rada je hrozňe pěknej a přítelkyni mám dojem že nemá... a i kdyby měl tak je nám to stejně na hovno... *15* *16* *4*
      • aranella

        Asi tak.

      • Re: Re: Sascha

        je krásnej a jsme stejně narozeni.oba rok 1977.petra
        • aranella

          Díky, že o Tobě něco víme Petro. 😂

      • kathaj

        Re: Re: Sascha

        Saschova pritelkyne se jmenuje MARION, kdyz si koupite album Unarmed, tak se muzete docist v jeho dekovani...
        • aranella

          Ještě ji pořád má? Já myslím, že už ne.. Přijde mi v současnosti jako totál single chlap. I podle jeho bydlení. 

  • sarleenka

    ??

    Nevíte někdo, kde Sascha bydlí a jestli má přítelkyni nebo manželku?? *4*
    • aranella

      Sascha žije v současnosti ve svém bytě v Berlíně (nejspíš sám, jak to tak vypadá), alespoň se to tak navenek "tváří". Má tam vlastní nahrávací studio. Když zrovna není na cestách a nekoncertuje, tak skládá hudbu tam, ať už pro "Dýně" (kapelu Helloween), nebo pro své vlastní projekty. Také prý občas tvoří i pro jiné umělce a věnoval se také hodně psaní textů na zakázku. Práce prý má dost a dost. 😎

    • Re: ??

      takže sascha má skvělou přítelkyni.je to v novém spárku.takže pro všechny zamilované dívky nebo ženy smůla.
      • aranella

        Myslíš tu dívku/ženu jménem Marion? Nevím o koho jde, asi nebyla známá osobnost, ale něco mi říká, že ti dva už spolu dááávno nejsou..

    • Re: ??

      to bych taky ráda věděla
      • aranella

        Jo, pro sichr raději ještě nahlédnu do své věštecké křišťálové koule. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit