Přejít na výpis diskuzí

Ronnie James Dio

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dio patří mezi nejlepší.bude nam všem chybět.bohužel.
  • Každý tvrdí,že největším kytaristou byl Hendrixn,však pro mě to bude Ronnie James Dio a Slash.Dio dokázal tolik,co zvládne jedna skupina za celou karierou a on dokázal vytvořit několik skupin.Zůstane tu po něm velká díra,která půjde těžko zaplnit. *13*
  • Bohuzel jsem netusil, ze je DIO po smrti a jsem z toho na kasicku. Byl je a bude vzdy legendou a sbohem v muzikantskym nebi. *9*
  • Nepoučuj Verunku, napsala to správně. Je to Heavy metalová skupina.
  • Milá Verunko, Dio nebyl metalový bůh, ale hardrockový a je jím stále.
  • werunka_upirka

    DIO

    Byl jeden z největších Metalovejch bohů!
  • ahoj

    ronnie james dio dokázal rozjásat celí publikum tam odkud odjel všichni ještě 7 dní kecali o tom velkým koncertu
    všechny songy od něj sou dobrý nejlepší
    je rainbow in the dark
    pak dio holy diver
    a pak už se nedá posuzovat všechny jsou nejlepší *10* *10* *10* to že umřel mě dostalo *9* *9*
  • Ronnie děkujeme

    Odešel malý ćhlapík s velkým hlasem se sílou uragánu.Jeho skvělé hard rockové songy však zůstávají v našich srdcích.Děkujeme Ti Ronnie James Dio.
  • iracek

    ...

    Ronnie, byl jsi už za života legendou... Nyní ses stal legendou nesmrtelnou!
    R.I.P, Ronnie... Now you catched the rainbow, your rainbow... In heaven! *9*
  • Ronnie odešel

    Včera nás opustil zpěvák s velkým Z.Budeš nám všem chybět Ronnie,ale zustaneš navždy v našich srdcích.
    And he's buying the stairway to heaven... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit