Přejít na výpis diskuzí

Roman Tomeš

OSOBNOST 7.5.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděla jsem ho včera v Plzni v muzikálu Děj se co děj,moc pěkné!Krásně zpívá a je úžasný!!!
  • V Sobotu jsem byla na premiéře muzikálu Rent, kde je Roman v hlavní roli. Jeho výkon i všech ostatních účinkujících byl naprosto excelentní!! Doporučuji na Rent zajít do Divadla Kalich a podpořit tak tyto velmi talentované mlad lidi :)
  • viděla jsem Osmý Světadíl a měla jsem Romana byl skěěělejjj a je mooooc hezkeeejjjjjj *14* *14* *14* *14*
  • Roman je člověk,který něco dokázal!!!to prostě nejde popsata hlavně je hezkej *14* !!!!!!!!
  • Roman

    Tak možná, že nesouhlasíte, ale Roman je skvělá osobnost a má charisma:)) *1* *3*
    • Re: Roman

      mas pravdu je moc hodnej *4* *4* ti co se jim Roman nelibi sou divny!!!On je fakt Cool *1* *1* *1* *1* *1* *5* *3* *3*
    • jarcasekac

      Re: Roman

      Já to vážně nemyslela ve zlym, ale myslim že Lomnice je rozdělena na 2 tábory co se týče Romana *1*
  • Roman na osobnostech?

    No tak to už je fakt síla, když někdo založí profil Romanovi. To je teda fakt osobnost. (nic ve zlym)
    • spooky

      Re: Roman na osobnostech?

      Pro někoho třeba osobnost je, to tě nenapadlo?? (nic ve zlym proti tobě) *3*
    • Re: Roman na osobnostech?

      Jo moje řeč :) taky nic vezlym (nic proti Románkovi)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit