Přejít na výpis diskuzí

Robert Trujillo

OSOBNOST 29.10.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaron200

    woow

    Je fakt dobrej a to vim protoze sam hram na basu a vim jak to je tezke......Je to nej bassak!!!!!
  • parket..a

    :-)

    Roberto Agustín Miguel Santiago Samuel Perez de la Santa COncepción Trujillo Veracruz Batista =D
  • beast

    ----

    taky si myslim nejlepsi basak,ten hraje prastama tak rychle ze zvladne i takovy speed metalovy a trashovy skladby jako master of puppets nebo whiplash ,sem videl jak hraje jenom jednim prstem jak ryba ve vode !
    • Re: ----

      podle mě tam měl zustat jason metallicu posloucham už pomale 20 let a z jasonem to bylo lepší. *13*
      • aaron200

        Re: Re: ----

        s jasonom to VAPADALO lip ale skus poslouchat Roba a pak Jasona a pochopis rozdil......
        • Re: Re: Re: ----

          Možná to bylo ovlivněno tím, že Jason žil opravdu hudbou, on nemá dětí, má ženu ale žije hudbou, to se teď u Metallicy změnilo. A taky jsem toho názoru, že s Jasonem to bylo lepší, ale Rob mi do kapely sedí víc a to jeho Battery, nemůžu z něho. Hraje ještě líp, než Cliff. Lars říkal, že kdyby přišel v ten den co byl konkurz na novýho basáka v r. 2003, tak by asi Cliffa nevybrali *8*
  • !!!

    Podle miho nazoru je to nejlepsi basskytarysta co znam nejen svim nadanim hrat na kytaru ale prevazne jeho stylem navic jse mu preci rika gorila nebot dela takove pozi a takove grymasi aby mel svuj styl... k tomu nadani bych jenom pripomel jenom ze ma tak hbyty prsty ze dokaze zahrat skoro vse..samozdrejme zacinal o jezzu a pak jse jeho skuesnosti vyvijely dal ale ja osobne jsem zastancem toho ze k tomu jezzu jse ubec nehodi jelikoz "je to spravnej gorilak "k ty metallice *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit