Přejít na výpis diskuzí

Robert Redford

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Jeden z mála skutečně už dnes dobrých a rozumných amerických hercu, Robert Redford je též si myslím i více nezávislím kvalitním a vysoce rozumným americkým režisérem. Dokazuje svým filmových divákum především to že i filmy lze ještě v Americe velice ojediněle a velice už vzácně točit mnohem filmařsky ,,pomaleji" už neuspěchaně, vždy precizně cílevědomě a velice ambiciozně natolik už pak režisérsky promyšleně, už filmařsky pak smysluplně a především osobně už nezávisle už na tom tolik velkém slavném hollywoodském filmařském mainstreamovém komerčně zábavném pozlátku a že lze ještě točit vždy i finančně levněji, už pak bez naprostého finančního majlandu, že bez vysokého finančního rozpočtu lze točit také ještě kvalitně a osobně nezávisle více už mimo právě slavný velký Hollywood tak jak ho všichni mediálně divácky už tolik známe. Právě to Robert Redford svými filmy po celém světě divákum rád neustále dokazuje.

  • MartinDyntar
    Redforda plně uznávám a docenuji a obdivuji ho coby nesmirne dobrého herce se srdcem na spravnem miste a kvalitního režiséra vždy stojící v opozici vuci povrchní, priblble a idiotsky predrazene a uspěchané Hollywoodské filmové produkci. Robert Redford je srdečny člověk, který se vždy filmové role ujme s rozvahou, rozvazne a se cti. Respektuji jeho filmy a jeho silnou charismatickou osobnost. U mně má vysoký hluboce lidský charakter jako málokdo z dnešních povrchnich a pokryteckych negramotnych Američanů plných přetvářky a lži. Takovým lidem tj. Američanům už legalne nepatří střelna zbraň do rukou. Kvůli tomu tam denne v USA umírají tisíce lidi!!
  • MartinDyntar
    Stárnoucí Robert Redford mě svými skvělými hereckymi výkony opět zaujal ve filmu žit po svém. Cele drama je skvělý a díky Robertu Redfordovy je ještě lepší. Bez něj by to byl jen krásný a působivý příběh už bez jakkekoliv dojemneho vyvrcholení filmu. Redford filmu teprve dava grady.
  • Bude TV vysílat zase Zaříkávače koní?
  • Všechno nejlepší k narozkám!
  • konečně

    Konečně dávají dost v televizi filmy s panem Robertem Redfordem. *14*
  • Dotaz

    Proč sem nechodí na diskuzi více lidiček?
  • zájem

    Zajímalo by mě,kdy vyjde zase nějaké DVD s Robertem Redfordem.
  • přání

    Přeji panu Robertu Redfordovi krásné svátky vánoční. *4*
    • Re: přání

      Je nový rok a s ním přichází i do naší televize a na DVD filmy režírované a hrané i panem Robertem Redfordem. Přeji šťastný nový rok panu Robertu Redfordovi a všem jeho fanouškům. *4* *3* *14*
  • Kde máte Orlové práva?

    Chybí zde film Orlové práva. *9*
    • Re: Kde máte Orlové práva?

      ten film tu nechybí jen je tu napsanej pod anglickým názvem Legal Eagles
      • Re: Re: Kde máte Orlové práva?

        Děkuji za informaci.Anglicky neumím,tak jsem to nevěděla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit