Přejít na výpis diskuzí

Richelle Mead

OSOBNOST 6.9.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ÚŽASNÁ?? SKVĚLÁ?? To se snad nedá ani vyjádřit já na těch knihách VA přímo ujíždím!! A film?? bomba!! Je prostě ÚŽASNÁ SKVĚLÁ NEJLEPŠÍ a já nevím co všechno ještě !! *14* *14* *14*
  • Tato spisovatelka se mi svými knihami vryla do paměti a především do srdce. Její styl psaní je úžasný. Hodí se pro začínající i vášnivé čtenáře. Knížky se čtou velmi pěkně a příběhy jsou vysoce promyšlené. Richelle Mead je mou oblíbenou autorkou fantasy příběhů.
  • VA

    Tahle spisovatelka má něc do sebe. Její sága VA mě totálně odrovnala, vtáhla do děje a už nepustila. Miluju ty knihy, miluju Dimka.
    Mým velkým snem je napsat knihu, která by čtenáře zaujala tak, jako tyto knihy zaujaly mne. *14* *4*
  • sukuba

    nejlepsi spisovatelka ... miluju VA a moooc se tesim na knihu Sukuba .. zajimalo by me jaka bude *14*
  • vampyrska akademie

    jeji knihy sou vazne skvely...tesim se na 6dil!!!
  • VA

    Do VA jsem totálně zblázněná..těším se na 5ku zatím mám všechny díly a nedám na ně dopustit..nečtu nic jinýho jenom tyhle knížky:))
  • VA

    Souhlasim, Vampírska akademie je upa nejlepsi. uz se nemuzu dockat 4 dilu.. chudak DImitrij:X:D *9*
  • VA

    Její sága Vympýrská Akademii je úžasná.Ona je talentovaná spisovatelka,podle mě se v porovnání s ní Meyerová a Rowlingová můžou jít vycpat *14* *14* *14*
    • chip
      Obě dvě mají co do sebe. Ale třeba u Meyerové už byl 4. díl takový nijaký, protože už to holt musela nějak zakončit. A Rowla? Tak o té bych nikdy nepsala, ať se jde vycpat, protože na jejím Harrym Potterovi jsem vyrostla a strávila s ním nejkrásnější léta.
    • Re: VA

      nejlepsi byla 5...ted to stoji za hovno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit