Přejít na výpis diskuzí

Richard Zevel

OSOBNOST 18.9.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4teens

    Ahoj, hele hraje Richard ve 4teens? A koho? Četla jsem, že se na natáčení slbížili s Luckou Šteflovou, tak by mne zaujímalo, na kterém natáčení:DDD
    • Re: 4teens

      no, hraje tam Marka Hanáka, kamaráda Petra Kocmana (v civilu Tomáš Váhala), ale tohle je pro mě novinka...
  • richard

    vše nej k svátku *3*
  • riicii

    ahoj..... No pravdu rict tak te tet v ulici nejak postradam.... Takze nevim ani co se tam stebou deje???... *1* *7*
  • richard zevel

    je ahoj..my se nezname ale u nas na škole jsi strašě oblibenej...a mame tam jendu hoklku co ma vzdycky cerstvy drby no a nedavno za nama priledela jako diva..a povida vite otom ze richard zevel ma holku...?je prej strasne krasna...a je z moravy...a moc se milujou ..nechtel by sis dat na web nejakou vasi spolecnou fotegrafii....moc ti fandime..a drzime palecky aby vam to vydrzelo co nejdile!!!si proste upe super kluk...a mohlby si mi prosimte napsat jestli je to pravda!? *8* *8*
  • mrs.strawberry

    Hm

    Richard je moc nadanej kluk....ale holky proč jako šílíte že se snim znáte osobně?Jako mě to je třeba upe jedno...já se s nim určitě nikdy osobně nesejdu,ale to přece neva né?Život jde dál *1* Né jako xDHele Richarde a máš profil nebo Libko?Please odepiš..Vim že se tě na to ptá si hodně holek,ale tak já se ptám zase x)) Můj profil je na lide.cz-Smilegaby
  • Jsi super

    Ahoj Richarde,někde jsem četla že nesnášíš oslovení Ríšo,tak ti píšu jen Richarde...Jsi fakt super,ale mrzí mně že se tvoje postava neobjevuje v ulici častěji...jinak je to fakt moc bezva jak hraješ fandím ti!!!
  • Kikina základka

    Cus Gympláčku jak je dneska si byl v tom metru fakt sexi.
  • Richard

    ahoj Rycharde, znam te osobne, ale mrzime ze ses uz nezval protoze si fajn kluk (mozna si na me vzpomenes)
  • kyrstyn

    Richard Zevel

    *14* *14* *14* ses hezounkej *14* *14*
  • OK

    Super uz je to schvalen *1*
    • lucinkael

      Re: OK

      No.....hm,tak mi ti děkujeme,že si se pochlubil,mno *1*
      • lucinkael

        Re: Re: OK

        *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit