Přejít na výpis diskuzí

Ray Charles

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Génius...Je potřeba více slov??
  • Ray byl luxusní zpěvák a skladatel.Už je to asi druhý rok co poslouchám jeho hudbu.
  • z KAPELI????? to jako vážně???? z kapelY snad, ne? .... bože, naučte se česky, když to pak dáváte na net....
  • tamprencee

    děkuju za odpověd

    Nevíte kdeby se dal sehnat text k písničce I don't need no dactor??? děkuju *15*
    • Zkus třeba ten text najít na google.cz a napiš ten song a za to napiš text.
  • The Genius

    Nedivim se že se mu přezdívalo ,,The Genius",být slepý a takhle válet na piáno,to už něco znamená.Občas sem se mu smála jak dělal ty pohyby u toho piána,ale byla to jeho image a podle mě ho za tohle lidi milovali.Já sem o něm vůbec nic nevěděla než sem se koukla na film RAY.A docela poklona Jamiemu Foxxovi,protože naučit se přesně to co Ray,to muselo dát práci!
    Ray Charles Robinson(RIP**) byl,je a podle mě i bude nejlepší pianista a vlastně i umělec***
  • fvvfgfv

    To jsem nevěděla že umřel...rip
  • petrush__

    Film o Rayovi

    No,Raye jsem poprvý poznala tenhle rok,když nám učitel hudebky pustil jeho vystoupení,se třídou jsme se museli smát kvůli těm jeho legrčním pohybům u toho piána,ale ona za to nemůže,prostě tak vystupoval,no a pak nám taky říkal učitel,že nějaký herec ho stvárnil ve filmu a já jsem si vzpoměla,že jsem ho viděla 1.11.2008,bylo to večer a moc se mi líbil,i ten životopis ho přesně vystihuje ten film,chudák,že Ray umřel,dneska má přesně 79.narozeniny nedožitý,takže Raye,i když už nejsi mezi živými tak ti přeju vše nejlepší i po smrti,takže happy birthday Ray,are 79 *3* *4*
  • della

    biography

    myslím, že životopis zde uvedený není nějak špatný, především neuvádí žádná nepravdivá data a to je myslím podstatné.
    Pro ty, kdo má zájem, je zajímavý článek o životě Raye Charlerse na http://atuka.org/index.php/article/ articleview/136/1/ (autor O. Bartas).
    tak zatííííím.
  • Slabé

    Jako životpis je to víc než slabé. Článek sleduje spíš film než samotný život RCH. Je vidět že autorův zájem o toto téma je pouze povrchní.
    • Re: Slabé

      Ten film mě právě přivedl k jeho hudbě. *7* .nikde sem nečetl že by byl kuřák *5*
    • Re: Slabé

      1) Spoustu informací (např. na co zemřel, taky nějaké informace z jeho oficiálního webu) ve filmu není.
      2) Bylo tam toho víc, ale admin to upravil
      3) Když sem to psala bylo mi 12, myslím, že na to je to dobrý.
      3) Viděl si ku*va ten článek předtím?! Bylo tam asi 8 vět, takž příště radši sklapni, ichtile *13* *13* *13* *8* *16*
      • Re: Re: Slabé

        díky za podporu sitko, ale to je fuk... Je pravda, že by to mohlo být i lepší, ale tak co. Díky :D *3*
  • Autorovi životopisu

    To co je zde popsané je v podstatě přepsaný scénář filmu. Příště sem stačí napsat, kdy se ten film vysílá v kině nebo kde ho stahnout. Čekal bych od životopisu takovéto osobnosti více. Ale je možné, že mezi 60. léty (tam film myslím skončil) a rokem 2004 než zemřel, nic nedělo??? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit