Přejít na výpis diskuzí

Proof

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte kolik tenhle super rapper měřil ? Dost mě to zajímá *4*
  • RIP-Proof

    Happy Birthday Proof... *4*
  • lapka15

    proof

    proofe odpočívej v pokoji.......byl jsi nejlepší *5* *5* *5*
  • BIG PROOF

    Proof Uzasny clovek byl a taky rapper.RESPEKT Proof a taky Bugz,Tupac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FOREVER
  • leti

    peace

    Proof byl skvělej rapper a určitě i super člověk..škoda ,že ti dobří umírají mladí...třeba jako 2pac i Notorios BIG
  • Proof

    Proof byl skvělej rapper.žeru jeho beat kurt cobain,clap wit me-prostě jedna básen!!!A co jde velice dobře poznat z videi že to byl neuvěřitelně veselý člověk,který dokázal pobavit společnost a života si rozhodně užíval.Což dělal dobře-nebot ti dobří umírají mladí.Nepřijde mi,že jsou to už dva roky.
  • diggz

    Rest in peace homie

    Proof byl někdo. Nebyl to jen nějakej eminemův poskok. Byl to prostě básník, parádní textař, rapper a hlavně, úžasný člověk. Někdo jako on bude v hip hopu chybět stejně jako Bugz, 2Pac, Biggie, Eazy nebo Big L. Šou jako s nim už Eminem nikdy nepředvede, prostě to nebude ono, když na podiu nebudou spolu. Takže rest in peace Dirty Harry.
  • BIG PROOF

    BIG PROOF FOREVER.SUPER RAPPER *4*
  • Shady Records

    Je fakt škoda že zemřel, když jsem se o tom poprve něco dozvěděl myslel jsem že je to zase nějaka sranda z bulvaru, ale bohužel je to pravda. Ano nejlepší parťák ze skupiny D12 a pravá ruka Eminema nežije. Zkurvení gangsteři
    • Re: Shady Records

      Máš naprostou pravdu, je to fakt škoda.Byl fakt dobrej a nejlepší kámoš Eminema *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit