Přejít na výpis diskuzí

Pierre Richard

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi dobrý komik a herec, kdy se musím nad jeho komediemi velmi řehtat. *1*
  • Dnes jsem napsal Pierru Richardovi dopis,tak mi držte palce,at mi odepíše...
    • odepsal?
  • Mam ho rada.Jeho komedie me dokazou vzdy dostat do dobre nalady i kdyby mi pred tim bylo na nic.JE vzdy krasne roztrzity,nesmely zmatkar.
  • Já jsem měl tu čest být v restauraci Rozmar dne 8.11 2011 v Praze dvě hodiny před, kde měl Pierre Richard autogramiádu a prezentaci jeho vín, která tady vystavoval a podepisoval. Byl to pro mě zážitek. Pan Pierre Richard mě dal podpis, kde napsal Kamilovi Pierre Richard. Sice jsem si ho dvakrát vyfotografoval, ale ta dotyčná Češka co ho doprovázela tak zakazovala fotografování posléze a natož se s ním vyfotografovat. To mě dost mrzelo. A to jsem byl v předu mezi novináři, kteří se tlačili kolem mě, a člověk by si myslel, že mě ty novináři chtějí okrást. Jinak jsem, ale moc spokojený, že jsem se s Pierrem Richardem setkal. S panem Olivou jsem už vyfotografovaný co dalboval jeho filmy v českém znění. Zdraví souznitel v dnu narození Haničky-písničky Zagorové. *14* *14* *14*
  • Prosím, řekněte někdo vzkaz panu Pirre Richardovi, že ho mám jako herce strašně ráda a ráda bych si sním popovídala sice v angličtině, ale určitě anglicky umí. Pozdrav od Jany.
  • Já bych byla tak ráda, kdyby pan Pierre Richard přijel do Blanska. To je nejlepší francouzský herec kterého znám.Kéž by byl ještě dlouho na světě. Byla by ho velká škoda.
  • kopajda

    oprava filmografie

    opravdu by stálo za to opravit filmografii - Kde je film -ROZTRŽITÝ z roku 1970,který je zároveň jeho režisérský debut.Doporučuji v sekci odkazy si najít jeho filmografii ve francouzštině *3* *7*
  • byl to skvely

    komik a herec.skoda,ze zemrel.R.I.P. *9*
    • katy22

      Re: byl to skvely

      on nezemrel ne?kdyz slaví narozeniny *13*
      • Nezemřel:-)
  • setkání

    Moc se mi líbí humor Pierra Richarda,postavy co ztvárnil ve filmech..je to podle mě jeden z největších herců.A Pierra Richarda jsem potkal předevčírem 26.5.2009 v jedné uličce v Paříži na Montmarteru.Je to pořád on a na to že mu už mu je 76let,vypadá hrozně vitálně a pořád má tu jiskru v oku.Setkání s ním,byť to byla jen chvíle,je pro mě zážitek na celý život
  • Pan herec

    Vynikající herec,skromný člověk.Proč není v jeho filmografii zařazen film Kopyto?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit