Přejít na výpis diskuzí

Petra Nesvačilová

OSOBNOST 28.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Petra Nesvačilova ve Filmu František je děvkař+ pak  bila Porotě Tvoje Tvář má Známej hlas pak  special  Na Lovu+-Mame radi Česko♥♥♥♥♥ hraje Osadě♥♥♥♥♥ jaji zbožnujů

  • Taky se jsem se díval na Uvolněte se prosím a žasnul jsem, jak se takový člověk vůbec dostane do televize.
    Co asi musela všechno udělat (a s kým).
    Normálního, schopného člověka dnes nikam nevezmou.
    • Ubohý názor, ale máš na něj právo. Asi neumíš brát život s humorem...
    • Petra je talentovaná!Viděl jsem jí na divadle a ve filmu a je super herečka!A vidě jsem i její dokumenty a jsou super!Je skvělá! A zajímvá!Jako Liv Ulmmanová!A u Krause byla rozverná a veselá a co tam taky jiného má dělat ve 20 Letech!Já se nasmál! Za mě super!
  • ggg

    vypada trosku jako liv tyler
  • uvolněte se prosím

    Petru Nesvačilovou sem poprvé viděl v pořadu Uvolněte se prosím,tam je teda jedinečná. Už sem se na to musel podívat x krát. Dlouho mě tam žádný host tak nepobavil *15* .
    • Re: uvolněte se prosím

      Nesvacilova je debilni krava.
      • A ty si debilní!
      • Re: Re: uvolněte se prosím

        k tomu jste přišli kde? mluvili jste s ní někdy? já si s ní jako malá hrála, když sem jezdila za svojí babičkou a občas jí tu potkávám i teď a je uplně v pohodě :-) hezká chytrá holka to je :-)
        • nádherna:)
          • Souhlasím:-)
    • Re: uvolněte se prosím

      Musím konstatovat, že jsem se též bavil. Prostě mladá, bezprostřední a hlavně nová nastupující generace. *1*
      • Re: Re: uvolněte se prosím

        a taky trochu jednodušší mě připadala. *3*
        • A ty jsi určitě hodně inteligentní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit