Přejít na výpis diskuzí

Petra Martincová

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no

    Je tam chyba rok narození není 1980:(((
  • ???

    Vy si jako myslíte, že to tady Petra čte? Nemá ani zdání o téhle strance vy debilové :-D
    • ajinka1

      Re: ???

      :D no jo ale vem to tak že tady všem každej přece k narozeninám takže už to máš jedno :)
  • Petra Martincová

    Milá Petro
    Příjmi ode mne gratulaci k tvým dnešním narozeninám.Přeji hodně štěstí,zdraví,
    úspěchy jak životní tak i profesionální. *4*
  • Sraz gymplu

    Ahoj Petro,
    na zacatek cervna chysta Sarka S. s holkama tridni sraz, na tebe bohuzel nikdo nema kontakt ;(.
    Mohla bys prosim kouknou na Spoluzaci.cz, pripadne se ozvat Sarce nebo na muj email?
    Diky, Petr H.
  • pro paní petru

    ahoj paní petro,nedávno jsem se dívala na film byl jednou jeden polda a bylo jste tam moc hezká a slušelo vám to tam,a jak tady někteří píší je mi také divný váš rok narození tak si ho zpravte a chtěla bych vidět vaši aktuální fotku a chtěla bych se zeptat jestli máte děti a jestli jste svobodná.děkuji míša *4* ps:prosím odpovězte na můj email!
  • Ten věk se mně nezdá

    Lidi, asi by se měl u téhle hezké herečky opravit rok narození, v "Byl jednou jeden polda" jí asi 15 nebylo.
  • prosím kontakt

    p.Martincová prosím dejte tento kontakt své sestře Karolíně. Libse@seznam.cz jsme spolužačky ze střední. Děkuji
  • Petra Martincová

    Komu se tahle krásná ženská líbí, ať pošle Email.
    • Re: Petra Martincová

      Tvůj bratranec Jaroslav Martinec by se s tebou chtěl kontaktovat.Pochází z Luhačovic(Pozlovic).Ozvi se.
      Jeho tatka tě pozdravuje.
      • Re: Re: Petra Martincová

        OMYL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit