Přejít na výpis diskuzí

Petr Kužvart

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tábor

    Upřímně, já na táboře byla již po několik´áté a každý rok jsem tam Kužiho minimálně jednou zahlédla, zrovna dneska jsem si prohlížela maminčiny fotky ze SZ, když tam ona byla jako cpt. a on tam byl taky.. :D *1*
  • klarusinka

    kuži

    Kuži je upa supa kapitan i admirál, ale je škoda že se na ten tábor smí jen do 15 let. Nejradši bych jezdila ještě teď. Je to ten nejlepší tábor co znám!!! *4*
  • shy

    Narozeniny

    Kuži má narozeniny,
    my máme přání jediný,
    štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
    hlavně to zdraví *3* *1* .
    Všechno nejlepší!!!!
  • kate

    Susan : - Na jakej tábor ???
    Že bych příště jela taky kdyby tam on byl !!!!
    Dikec,Kuži je faaakt dooost dobrej týpek !!!!!!!!!! *3*
    • Re: kate

      Na ten tábor se muže do 15 a v těch 15 letech už berou jen ty co tam jezděj stále (jako třeba já) *3* ,tak nwm jesi by tě vzali taky nwm kolik ti je no... *7*
      • Re: Re: kate

        M2 bylo tu39m 15 (v roce 1997) a jel jsem poprvé a žel i naposled. Dodnes rád vzpomínám.
        • ejka2

          Re: Re: Re: kate

          To věřím.....lepšího tábora není! *14*
          • Re: Re: Re: Re: kate

            Jakousi shodou okolností jsem dnes Kužviho viděl... v Zátoce při odjezdu našeho 1. běhu. To jen na okraj. :-D
  • Kuži

    jj kuzi je superr jezdi snama na tabor a je to suprovej admiral :)))
    • Re: Kuži

      Ahoj, odkdy je z Kužvarta admirál? A jedná se o první turnus nebo o druhej? Dík za informaci. Jsem už jaksi "vysloužilá námořnice", ale tábor mě pořád zajímá ;-)
      • ejka2

        Re: Re: Kuži

        2.Turnus,no a admirál co já vim byl dlouho, ale v roce 2005 byl naposledy.
        • Re: Re: Re: Kuži

          ejko, to je skoda...
    • Re: Kuži

      A jak jse jmenuje ten tabor pls...diky moc
    • Re: Kuži

      Všechno nej, nej k dněšním 36. narozeninám hodně, štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti v životě.Měj v životě štěstí nejezdi richle to by sem asi nepřežila. Dobře to oslav. Drž se ne jen ty i kluci bude te to potřebovat na koncertech. Mě se to stelo co to bě před 2. rokama mi umřel stejně jako pavel. Páááá Elis. *3* *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit