Přejít na výpis diskuzí

Petr Štěpánek

OSOBNOST 15.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec,není to žádný Leonardo di Caprio!!!!!

  • Pan Štěpánek by nám mohl popovídat o svém členství v KSČ.
  • pane Štěpánku děkuji vám za vaše názory směrem ke Karlovarskému festivalu a směrem k české televizi jste bohužel jeden z mála významných herců kterým zůstal rozum a rovná páteř přeji Vám i vaší paní hodně štěstí a zdraví
  • Kam nebo komu poslat skutečný příběh do stejnojmenného pořadu?
  • Vážený pane Štěpánku, pokud bychom Vám mohli zaslat elektronicky 5. číslo Jihočeského slova (kde jsem odkázali i na Vaši úvahu, jak jsem Vám již psal dříve), protože jde o akci nadšenců, nikoliv o "zabezpečený" časopis - a už vůbec ne o mainstream), pak bychom byli vděčni za sdělení kontaktu. Velmi děkujeme. Zbyněk Holub (jihoceskeslovo.cz)
  • Dobrý den pane Štěpánku, Vaším krásným hlasem jste před časem daboval italský film Setina sekundy z roku 1981 s lyžařem Gustavo Thoenim. Od té doby je moje manželka Vaší velkou fanynkou a obdivovatelkou (a já též). Rád bych své manželce věnoval tento film jako dárek, ze kterého by byla určitě nadšená. Bohužel není nikde k sehnání – ani v archivu ČT ani na internetu nebo v obchodech a televize nemá v plánu ho vysílat. Mohl bych event. zkusit se poptat i v zahraničí, ale tam by zase chyběl Váš dabing. Neměl byste, prosím, tip, kde ho získat ? Nemáte ho náhodou ve své filmotéce třeba na VHS kazetě nebo DVD ? Mojí manželce by to udělalo obrovskou radost. Bylo by to pouze pro naši soukromou domácí projekci a potěšení (ne pro další kopírování). Předem moc děkuji za odpověď na mail: puhpuh@tiscali.cz. Srdečně zdraví Jiří
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Pane Stepanku,jste hl.mym oblibenym princem v detstvi,kdy jsem do vas byla cas i zamilovana co mala.Kdysi na me zapusobila pohadka,kterou pamatuji i dnes,ale nazev uz nevim,byla pro me tajemna,partnerka byla Jana Preissova.Skoda ze televize je plna priblblych,hl.amer.vyrazenych serialu,na ktere se neda koukat a pomalu filmu,co byvaly skvele...

    Preji vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi a at rozdavate radost nadale lidem,jste fajn herec,mam vas rada a rada na vas koukam.Zda se mi ale,ze posledni dobou herci nemaji vyber lepsich filmu,jako by chybela nabidka a pestrost,je vic ponurosti...
  • Všechno nejlepší k vašim narozeninám,hodně zdraví a štěstí :) Mám vás strašně moc ráda *14* *14* ♥♥♥♥♥♥♥
  • Všechno nejlepší k Vašim zítřejším narozeninám. Jste nej!!!!!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit