Přejít na výpis diskuzí

Petr Adam

OSOBNOST 4.5.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr

    Petra jsem potkala nedávno v Praze na Floře vypadá skvěle a má krásného kokra *4*
  • Pro Petra

    Petře zpívej !!!!!!!!!!!!!!!
  • nejapnost

    Přezpívat hity Petra Nováka by byla hodně velká drzost i od někoho, kdo to umí!
    • Re: nejapnost

      Petr přezpíval P.Nováka geniálně !
      • Re: Re: nejapnost

        Tak teď ještě ten vtip o tom, jak potkal Khon Paroubka, a seš humorista roku večera.
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • bohužel

    nezajímavý *9*
    • Re: bohužel

      Já myslím, že je velmi zajímavý a navíc sympatický narozdíl od jiných v české a slovenském showbysnysu a umí zpívát prostě a jasne řečeno má talent, škoda, že se ještě víc neprosadil......
      • ........si výborný spevák.Držím palce !
      • Re: Re: bohužel

        On umí zpívat? - Tak proč to nedělá???
        *1*
  • Nádherné

    nádherný kluk s nádherným hlasem jen tak dále!!!
    • Re: Nádherné

      Opravdu je krásný na fotkách vypadá jako model z luxusního časopisu *14*
  • album

    kurva kde je to album? *13*
    • Re: album

      je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit