Přejít na výpis diskuzí

Pavel Chrastina

OSOBNOST 31.12.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavle,
    promiňte mi důvěrné oslovení, rád čtu Vaše články... zejména v posledních, co jsem četl, mluvíte o "manipulaci" se skutečnostmi... snažím se tomu porozumět, jaksi podvědomě vím, že určité informace mohou být "cinknuté" v zájmu "objednavatele"... ale Vy to dokážete tak jasně vysvětlit! Mohl by jste mi poradit, jak se v záplavě všech možných informací orientovat tak, abych byl, alespoň rámcově, schopen se vyznat v tom, čemu mohu věřit a čemu nikoli ...
    za případnou odpověď mnohokrát děkuji...
    s pozdravem, vaclav prevratil
  • Ahoj Pavle,asi před 3 lety jsem měl tu čest,že jsem se s tebou mohl nechat vyfotit na křtu videoklipu Olympiku,kde jsi byl i ty.Dneska jsem na tu fotku koukal v mé pracovně a chtěl bych si ji nechat od tebe podepsat.Múžeš mě,prosím,napsat na mail:zak.eservis@seznam.cz,kde bych tě mohl zastihnout?
    Díky moc a do dalších let jen to nej...Zdenek Žák
  • Ahoj Pavle,

    sedim na sve chate, popijim cervene Rosa Coeli, z Dolnich Kounic, na TV je story o Jandovi, tak jsem na pocitaci vytukal tvoje jmeno, a objevila se tvoje Face Book.Jinak pendluji mezi Australii a Ceskem.V Cesku budu do rijna.Rad bych se s Tebou nejak sesel.Moje e-mail address je ctvrt15@seznam.cz, skype radekbrno15 a cesky mobil 72853674.
    vse nejlepsi k narozeninam,
    Radek Ctvrtnicek z Melbourne.
  • Ahoj Pavliku,rada bych se s Tebou setkala po letech letoucích,pokud si vzpomenes na holku z Ústí nad Labem,ozvi se na hankaslapakova@seznam.cz pa Hana
  • narozeniny

    Milý Pavlíku
    Všechno nejlepší k Vaším dnešním
    narozeninám a přání hodně štěstí,
    zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit