Přejít na výpis diskuzí

Paul Bettany

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nábor nových cvičenců na karate (Praha) je: září - říjen od 6-ti let.
    http://www.kabu-praha.cz/
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší, Paule ^^ :3
  • kirushka97
    *14* *14* *14* *14* *14* Všechno nejlepší! ♥
    Nejvíc se mi líbil ve Wimbledonu a Příběhu rytíře *14* *14*
  • lili444
    Happy birthday Paul!!! *4* 42 years *3*
    Vždycky ho budu mít ráda! *4*
  • A mám tu další platonickou lásku .. Začalo to tím, že se mi o něm zdálo .. Ten sen se na mě podepsal, a on taky .. Doufám ale, že ho co nejdříve vyženu z hlavy .. Jinak je to samozřejmě úžasný herec :)
  • me se libi ve filmu Kazatel poprve sem ho vydela a uz je muj nejoblibenejsi film nejvic se mi libil ve filmu Kazatel *14*
    • Tak se ještě podívej na Legion!! Tam je ještě víc sexy než v Kazatelovi!! *1* *14*
      • Diky:DDDDD *1* *1* *1* *1* *1*
      • Diky:DDDDD *1* *1* *1* *1* *1*
  • Fantastický

    Já jsem viděla Paula Bettany v jeho úžasné roli Prašprsta ve filmu Inkoustové srdce... Kde se mi opravdu hrozně líbil s těmi dlouhýma vlasama. Potom jsem ho také viděla v Cizinci a v Kazateli, ale tam jsem ho vůbec nepoznala a docela mě to potom udivilo, protože on je má platonická láska a to, že ho někde nepoznam, je děsivé. ×D Ty vlasy lidi hrozně mění.
    • Jj to máš pravdu mě se tenhle herec moooc líbí a když jsem se dívala na kazatela a pak se dívala kdo tam hrál málem mi viletěli oči z dulků !! *1* vůbec jsem ho nepoznala a souhlasím s tím Prašprstem. Tam byl upa nejlepší *3*
  • blueeye

    Je dokonalý

    Nějak se mi poslední dobou dostal pod kůži. Koukám i na filmy, které by mě jinak nelákaly (Legie), koukám na pohádky (Inkoustové srdce), na nepovedené komerční tipy (Cizinec), na povedené nekomerční (Síla lásky) na starší filmy co jsem míjela (Master & Commander, Čistá duše), no a ostatní, co jsem viděla X-krát (Wimbbledon, Šifra, Příběh rytíře) a on je všude úžasný, a sexy a když zabrousím na youtube, zjistím, že je i vtipný, usměvavý, má nádherný hlas a miluje svou rodinu - prostě dokonalý *14*
  • tinna333

    Nádhernej

    Poprvé jsem ho viděla ve filmu Návrat domů,říkala jsem si další pitomá romanťárna,ale jakmile jsem uviděla jeho myslela jsem že padnu.Jeho pohled je naprodto dokonalej.Fakt síla , dokonalost!!!! *14*
  • SILAS

    Mě se taky moc líbí poprvé jsem ho viděla v příběhu rytíře kde se mi líbilo ty jeho slovní výlevy a potom v Šifře já nejdřív četla knihu teprve potom viděla film a musím říct že to zahrál skvěle je úžasnej on i Silas jsou nejlepší (jako albínovi mu to velmi slušelo) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit