Přejít na výpis diskuzí

Patrik Tkáč

OSOBNOST 21.6.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anita007
    Ahoj,
    To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Paul, soukromé půjčky věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti při jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (gloriouspeaceloanfirm@ gmail. com)
  • Zdravim Vás Patrik som s rodinou v stršnej zadlženosti banky nás odmietajú kvoly upomienkam a nato všetko manželka dostala s práce vipoved po sedemnastích poctivo odrobených rokov.Mame dve malé deti hrozia nám dražbou bytu.Mame seriozní zaujem zobrať úver vyrovnať dlhy a splacať len jednu splatku.Prosime ak možete pomôžte nám.slavo.kmit@centrum.sk
  • Hľasám iinvestora

    Dobrý deň, hľadám investora, ktorý by bol ochotný poskytnúť mi 50000eur na rozbehnutie podnikania.Chcem tlačiť inzertné noviny, ktoré by vychádzali týždenne.Mám už veľa zákazníkov, ktorí chcú uverejňovať na rok dopredu, len mi chýbaju peniaze na rozbehnutie. Ak by v´Vás to zaujalo kontaktujte ma na 0907587836 alebo schupek@centrum.sk.Ďakujem
    • chrapúň *11*
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • Vyslovenie obdivu

    Ahoj Patrik som od Teba starší ,ale mám nesmiernú radosť z toho ,že si úspešný vo finančnej brandži momentálne som veľmi chorý mam ochrnutú ľavu stranu tela a pred tromi týždňami mi zachránili manželku operačnym zákrokom doslova v hodine dvanástej ja nemysli si nechcem,m Ťa prosiť o pomoc či príspevok nie ja som silno veriaci muž a mám pravidlo čo nedokážem sám nesmiem s tým otravovať iného pokial bysi si našiel čas tak moje číslo mobilu je +421 911753247prajem mnoho úspechov vo finančnictve a nech sa Ti dari aj Tvojej rodine s pozdravom Ján
    • Re: Vyslovenie obdivu

      lol *1*
  • Ta historka s papežem se stala zakladatelům Penty

    Džusy na návštěvě papeže v Česku neprodával Tkáč s Jakobovičem, ale Marek Dospiva z konkurenční investiční česko - slovenské skupiny Penta
    • Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania?, ste bol popieraná vašej banky, starosti nič viac, Naše služby sú rýchle, ľahké & zabezpečenie úverov teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2000 Euro - 1,000.000 Euro dnes! Kontaktujte nás s informáciami úver na tento e-mail: noramildred.loan@hotmail.com

      Poznámka: Budete očakávať predbežné odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

      Pozdravy.
      pani Nora

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit