Přejít na výpis diskuzí

Patrick Wilson

OSOBNOST 10.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší! *4*
  • Nejlepsi film : The Conjuring, tam fakt valel
  • kirushka97
    45 se líbí :D :D :D :D
    Proč ty disliky?????? *16*
  • nika1979

    Patrick Wilson

    Patrick Wilson Phofantome opery. užasne........ ju........ krasna opera romantika §
    § §§
    §§§§§§§§§§§§sexy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Problém

    Ahoj, dávala jsem sem životopis Patricka už několikrát, má to projít schválením a pořád nic, tak to nechápu, pokaždé i k jiným osobnostem to nikdy neprojde, tak nevím, čím to je? *9*
    • Re: Problém

      kdyžtak mi písněte zprávičku, moc tady nechodím, díky holky *1*
  • .....

    Ahoj ja ho teda nikdy nikde nevidela ale nedavno jsem skoukla film Hard candy(česky-V pasti) tom filmu hraje jen on atakova mala holka celych tech 2 hodiny aten film je bozi.Hraje uchyla ktery zabil malou holku{14ku}a jeji kamoska ho potom nasla a pychycky ho dokazala dodelat tak ze se zabil.Jako mozna to popisuju trochec vadne lae ten film stoji za to!!!
    Kdyztak se kouknete na ty videa atreba se na to podivate ale je to fakt jako i dost prevdivy film....

    http://www.youtube.com/ watch?v=My9AKTA35kk&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v= NYBnm1xhM7I
  • ivette

    new movie

    Tak ted hraje v nový filmu-mega očekávaném-strážci-watchman- mimochodem ten film doporučuji ..byla jsem na něm dneska a dost hustá podívaná!! a patrick je tam prostě roztomilej.. jinak ve fantomově opeře jsem ho viděla vůbec poprvé a dost mě tam zaujal!!jen tak dál páťo *3*
  • jarcasekac

    Nádhera

    Patrick na mě zapůsobil velice zvláštním dojmem. Moc krásně zpívá a má velmi specifický styl hraní. Je vážně moc dobrej. Ale abych pravdu řekla tak se mi na něm kratší vlasy líbí víc. Asi jsem nějak zaujatá proti dlouhejm vlasům. *3*
  • První příspěvek !!

    Prostě někdo musí být první *3* Nedávno jsem shlédla poprvé film Fantom opery a i když Gerry Butler je prostě Gerry Butler, tak i tenhle sympaťák mě chytl za srdce *1* Dobře hraje a doufám,že brzy natočí nějaký kousek, na který se bude dát podívat taky tak jako na Fantoma. Přidala jsem pár foteček, snad se tu objeví.
    • Re: První příspěvek !!

      Stejně je Gerard nej,tenhle není špatnej ale víc mu to sluší s delšíma vlasama =o) *3*
      • Re: Re: První příspěvek !!

        Ahojky. Tak jak Gerard je prostě milionoévej, ale Patrick je taky dobrej. No asi neměl tolik příležitostí na prosazení. Nicméně mu držím palce. Jo a souhlas s tím, že ty delší vlasy mu slušely víc *15*
        • Re: První příspěvek !!

          Musím se připojit,že je to velký sympaťák.Jako Raoul ve Fantomovi byl velmi přesvědčivý.Má určitě talent a krásně zpívá,takže o něm jistě ještě uslyšíme.Teď je k vidění v kinech ve filmu Ten večer.Souhlasím s tím,že delší vlasy mu slušely víc.Ale i jinak je sympaťák.
          • Re: Re: První příspěvek !!

            abych pravdu řekla tak ve fantomovi byl upe užasnej a taky nwm proč se ostříhal.. ae kratký taky nejsou špatný... On upe nádherně zpívá na konci mi ho bylo líto jak ho fantom svázal a pak jak s ním odjela bylo mi zase líto fantoma :-D
            No i když Gerry neni taky špatnej ae voholej vypadá podle mýho líp...
            • Re: Re: Re: První příspěvek !!

              Všichni máte pravdu, Patrick Wilson je naprosto nádhernej, jen škoda, že tady nejsou jeho další filmy, jako třeba Little children nebo Evening..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit