Přejít na výpis diskuzí

Ornella Muti

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ornelu a martu jandovou znám *5*
  • Myslím že máme naši Ornellu a to Klára Jandová Stejné oči *14*
  • jark
    Nedopatřením jsem do fotogalerie Ornelly přidal fotografii, která k ní nepatři.Je to foto, kde je A.Delon s C.Cardinale.Za toto nedopatření se všem fanouškům Ornelly velice omlouvám.
  • chybí tu film Zamilovaný blázen

    *7*
  • tak,tedy

    všechno nejlepší k narozeninám *3* *14*
  • hannah.m.

    oscar

    Ve filmu Oscar je krásná ale podle mě už ted tak krásná není ale měla štěstí že hrála se Sylvester Stalone je Boží prej s nim spala on je také spráce *14* *14* *14* *3* *15*
  • Flash Gordon

    Docela se divim, že tu neni v její filmografii uvedenej film "Flash Gordon", kde byla skvělá. Hrála princeznu Auru, pěknou mršku, dceru císaře Minga. Byla fakt moc krásná, taková zůstala i do dnes :))) Naprosto skvělej film, kterej jen tak v televizi už asi dávat nebudou. Škoda :)
  • hgfjyf

    Každéj mě na cestě zastavuje a říká že jsem uplně jako Ornella,tak nevím jestli jsem tak krásná??? *1*
    • Re: hgfjyf

      Tak nám ukaž, jak vypadáš ať to můžeme
      porovnat s božskou Ornellou.
      O mě zase říkají, že se podobám Delonovi
      a podívej se na můj profil, jakýho uvidíš
      Delona.
  • Dobrej film

    dobrej film je Bonie a Clyde po italsku.fakt se na to mrkněte je to hustý a ještě tam byla za mlada *14* *14* *3* *4*
  • Italská bohyně

    Na fotkách a ve filmech, kdy jí bylo 25 let, vidím nejkrásnější ženu na světě.Dnes ji už "nahrazují" mladší kolegyně (Třeba Monica Bellucci, Norkys Batista.), ale stálé má obrovské kouzlo, půvab a sexappeal, rozhodně více, než světové modelky ála Kurková, Moss a pobobně, které by mohly být jejími dcerami.A ty oči, barvy toho nejkrásnějšího moře, jsou navždy těmi nejkrásnějšími *14* !
    • Re: Italská bohyně

      Pro mě Ornellu nenahradí nikdo.
      A všimli jste si, že když je ženská opravdu krásná, může mít i obočí? *3*
      • lamerienda

        Re: Re: Italská bohyně

        proč by i ostatní nemohly *15* ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit