Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cchtela bich do skupiny moc já to potřebuji fakt vam musim něco vzdělit holky já to bez vás nadam fakt vážně *9* *9* *9* holky pomoste fakt vi my se všim pomůžete *9* *9*
  • Nikco chci abys byla moje bff :)
  • neuražejte mojí přítelkyni Nikolku Mertlovou *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Niki kde bydlíš?
  • Nenávidím 5 angels nechcete zmenit styl
    • Noo takk je neposlouchej né !! Když je nenávidíš ...náhodou to je supér skupina...jsou boží jsem jejích fanynka a mám je moc ráda :)
    • Tak jen nenáviď oni tě taky NENÁVIDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *1
    • ne děkuju ja nikdy nezměnim styl
  • já jsem se narodila 23.9. a ty 24.9.-škoda, že jiný rok než ty
    • A já se narodila 25.9. :D
  • ahoj baru prosim tě kažsej tady ví proč ti je nesimpatycká a nemáš jí ráda protože jí závidíš :D
  • Ahoj Niky si stejný znamení jako já jenže já jsem 26.9.2001 mam vá s ráda všechny a verču taky nechápu proč jí skoro nikdo nemá rád :(
  • Baru:přesně moje řeč! *3*
  • Já nevim, ale je mi prostě nesympatická a totálně ji nemám ráda! Navíc v těch jejich videoklipech se tam pořád dopředu cpe a přitom neumí ani zpívat ani tancovat... :/
    • Neurazej je...jzs
    • No promin,já se nikam necpu a zpívat umím lepe než li ty
      • Nikolo nejsi prává jen se za ní vydavas tak tebe nesnasim ty malej andelicku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit