Přejít na výpis diskuzí

Nik Kershaw

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.facebook.com/groups/45195294203/?fref=ts *4*
  • Taky miluju tu jeho písničku the riddle ....
    Je moc krásná a furt si ji musím pouštět *14*
    má krásný hlas .... *14*
  • :-)

    Tak ten jeho účes z roku 1984 si jdu nechat udělati.:-)
  • nik

    nejvic zboznuju jeho pisnicku The Riddle *3*
    • chickuita

      Re: nik

      Jo, máš pravdu a úplně s tebou souhlasím, the riddle je nejlepší písnička kterou si každý den pouštím před spaním. *4*
      • chickuita

        Re: Re: nik

        MILUJU HO *14* **14* *14* *14* *14* *14* *14* JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MÁ SKVĚLÝ HLAS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* JE TO BOREC NEJLEPŠÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A NEJHEZČÍ!!!!!
  • Nik

    Od prvej chvíle,čo som počula jeho prvú pieseň sa mi začal páčiť *14* má skvelé piesne,úžasný hlas a super vlasy *14* KEBY tak mal na Slovensku koncert *14*
    • Re: Nik

      Jo,má super vlasy a když mu bylo dvacet pět byl krásný *14* a stále je *14* !!!
    • Re: Nik

      Souhlasím s tebou. A kdyby už vystoupil na Slovenslu, tak by pak mohl zavítat i do České republiky *14* ...
      • Re: Re: Nik

        no to by moch.. *7*
      • Re: Re: Nik

        No už som tam pridala ďalšie jeho fotečky *14* ..tak do pár dní by sa mali zobraziť *15*
        • Re: Re: Re: Nik

          Ak by niekto chcel vidieť jeho fotky,mám ich okolo 50 na www.pokec.sk .Môj nickname je Michaela.91 a tam mám album N.Kershaw a jeho fotky *3*
          With love
          Tyrkys1991 *4*
          • tyrkys1991

            Re: Re: Re: Re: Nik

            Tak jedna informacia pre fanusikov Nika *3* fotky N.K. na pokeci a na nicku Michaela.91 uz nemam dlhu dobu a stretla som sa s postami ci by som nemohla poslat.Tak ak by ste nahodou mali zaujem,nepiste mi tam,nemam tam fotky a uz ani nechodim na ten nick,ale radsej si kliknite na adresu : http://www.nikkershaw.me.uk/Album/index.php?cat=6 *4* tam ich je este viac nez ja som mala...pa
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nik

              Něco vám řeknu Nik Kershaw je opravdový zpěvák a když zpíval the riddle,což je moje nejoblíbenější písnička ze všech,byl fakt hezkej *14* a nejlepší by bylo kdyby koncertoval u nás v česku i u vás na slovensku já bych si koupila lístek do první řady a řvala bych:Nik je nej,Nik je nej! *1* *4*
    • Re: Nik

      Ja si to tiež myslím *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit