Přejít na výpis diskuzí

Nick Cave

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Velmi nadaný ale pro mně velmi zvláštní zpěvák, o kterém toho vím velmi málo. Mne je více vzdáleny, ale přesto oceňuji jeho výjimečné hudební nadání.
  • Nick Cave: 20 000 dní na Zemi
    Nick Cave: 20,000 Days on Earth
    ZEMĚ: Velká Británie
    ROK: 2014
    DÉLKA: 96 minut
    REŽIE: Iain Forsyth, Jane Pollard
    JAZYK: angličtina
    TITULKY: české
    Dvacetitisící den v životě Nicka Cavea začíná zvoněním budíku a končí procházkou po mořské pláži. Nitro umělecky nesmírně tvůrčí a multifunkční osobnosti – hudebníka, skladatele, scenáristy a romanopisce – se před divákem odkrývá v osobité, poetické a svébytné mozaice. Hrané scény se střídají s reálnými v přesně propracované filmové struktuře, kdy záleží pouze na divákovi, kolika vrstvami se nechá unést a kolik jich ve filmu odhalí. V terapeutovi, kterého Cave navštíví, je možné rozpoznat uznávaného moderního filozofa Alaina de Bottona, v prostředí identifikujeme Brighton a nechybí ani vtipné momentky rozhovorů Cavea se spolupracovníky. Nick Cave se obrací přímo k divákovi a sdílí s ním názory na život, na svět, ale především na skládání písní a uměleckou kreativitu. Na devadesát pět minut se divák ocitá v exkluzivní společnosti talentované a charismatické osobnosti.
    Ke shlédnutí online: http://www.mustwatchtv.cz/15-hudba/321-nick-cave-20-000-dni-na-zemi/
  • prodám

    Prodám knihu od R. Brokenmoutha:


    Nick Cave. (The Birthday party a další legendární dobrodružství)

    (282 str., r. 1997, foto, nakl. Votobia)

    Zájemci, ozvěte se prosím na e-mail: n.natalie@atlas.cz

    díky, N.
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_400kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.


    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_400kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • nick

    I had a dream, I had a dream, I had a dream, Joe..... nedávno sem si koupila Henry´s Dream, jo dobrá deska *5* , Nick je Pan skladatel. pa lil *14*
  • nick cave

    Nick Cave je ten nejlepší recitátor co znám v překladu zpěvák - což nemyslím špatně recitátor, ale jen v dobrém slova smyslu, Nick je prostě klasika, děsně depresivní, ale s tak přitažlivými melodiemi, Nick jak sám jednou řekl¨, cituji:"Jsem takový vtipálek.!" což je fakt dobré, vtipné, a taky ty jeho tanečky na pódiu jsou nenahraditelné , je to prostě náš starý dobrý Nick. *5* papap lil *14*
  • Henry Lee

    Prosím o tuhle písničku kdo jí máte mp3 na juliavolkova@seznam.cz děkujiii
  • Ja som to videl a nepride mi to tak ze by som si to chcel pozriet viackrat.Na jedno pozretie to je dobre, ale to je tak vsetko.Ale inak na Nickovi a jeho BRUTALNYCH textoch som uuuuplne zavisly.Genialny clovek s ohomnou charizmou, ktory ma totalne dostal... *3*
    • Re:

      nemáš nějaké překlady písní *3*
  • Proposition

    Už jsem viděla Proposition a je to bezvadný western, který získává na váze právě díky skvělé muzice. Mirka
  • PROPOSITION

    Jej, taky se na nej hrozne tesim. Pristi tyden by mel byt v kinech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit