Přejít na výpis diskuzí

Mylène Farmer

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nemá někdo ten časopis co o ní vyšel ve Francii?
  • Mě by víc zajímalo, jak to dělá, že pořád vypadá tak mladě. Nechci říct, že je stará, ale přece jen už jí neni 20 i když tak stále vypadá.
    • to delaji ty penize co ma :)
  • antaran
    Anniversaire beau Mylene *14*
  • atropos

    překlady písní

    Mě zdejší odkaz nefunguje, ale vygooglil jsem tohle :-)

    http://mflt.net/en/Lang/cz.h tml
  • atropos

    Překlad Ainsi soit je

    Ahoj všem. Mám dotaz, na každém koncertu se Mylen pere s tím, aby jí nevypadl hlas, a netekli jí slzy při zpívání "Ainsi soit je". Je, nebo dá se někde podívat na text této písně v češtině?? Předem díky.
  • antaran

    fanklub

    Mylene miluju od tý doby, co jsem ji poprvé uslyšel se skladbou Désechanteé. Tu vzpomínku mám pořád v srdci, a kdykoliv mohu, pustím si ji - a samozřejmě i další skladby (a live koncerty jsou taky nádherný) naplno a vychutnávám si její příjemný a všeobjímající projev. Její zpěv - to je prostě tak něco úžasnýho, že se to nedá popsat. A muzika - to je taky síla. Je prostě jako z jinýho světa...
    Mmch - jak se stanu členem fanklubu? *7* *4*
  • mylene

    facebook

    http://www.facebook.com/pages/Mylen e-Farmer-CZ-SK/106989729330593?ref= ts
  • Mylene

    Koncert Live a Bercy je fakt super dokonce se mi povedlo stáhnout i MYLENIUM 2000 a Live a Bercy 1997!!! Jsou to fakt boží koncerty ale nejvíce MYLENE!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosba

    Tak jsem dostal na vánoce koncert Live A Bercy - a je to naprosta bomba - doposud jsem měl bohužel od Mylene jen MP3 a klipy z netu.
    Měl bych prosbu - moje znalost franštiny je naprostá nula, kdby bylo někde možno sehnat texty/překlady k písničkám Mylene v angličtině (s češtinou ani nepočítám :) ) bylo by to super. Zatím jsem sehnal jen amatersý překlad Dezhabilies Moi alias Undress me :).

    Díky
    • Re: Prosba

      Já taky dostal na Vánoce Live a Berci *1* *3* ,ale z roku 1997.
    • Re: Prosba

      Zajdi na www.elle-mylene.blucina.net tam máš skoro všechny překlady!!!!
    • Re: Prosba

      www.elle-mylene.blucina.net tam jsou dobré překlady
  • mp3 písničky od Mylene???

    Dobrý den, zdravím všechny fanoušky Mylene Farmer. Mám na vás prosbu. Nemůžete mi prosím poradit, kde se dají stáhnout zdarma mp3 nahrávky Mylene, konkrétně Cést Une Belle Journee, Sans Contrefacon a Que Mon Coeur Lache?
    Ať hledám,jak hledám, tyto písničky v mp3 nemůžu najít, a když už, tak bohužel nejdou stáhnout.
    Prosím, prosím.
    • Re: mp3 písničky od Mylene???

      Mno kdybys chtěl tak bych ti je mohla poslat!!!! Teda kdybys chtěl!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit