Přejít na výpis diskuzí

Moby

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mykey

    Congratulation

    I wish Happy Birthday to the most favourite singer of mine in the world. Please be ever yourself. *3*
  • ufounkaiveta

    příroda

    Lidi níčí stromy.Nechápu.Vždyt nikomu neubližují
    naopak nám pomáhají dýchat na týhle planetě.A všechno špatný tu
    děláme jenom my LIDI. *8*
  • ufounkaiveta

    Zdravím

    *4* Ahoj lidičky. *14* Moby je super človíček. *3*
  • Mnoho zdraví k narozeninám

    Přeji mnoho nejlepšího, baječnému a výbornému americkému zpěvákovi žánru elektonického. Plno zdaru, doufám k dalšímu albu stejného typu jako Hotel nebo Last Night. Dále velký úspěch v kariéře a ta jen tak nesmí skončit. Protože musíme zadržet tuto chvíli, která uniká. HAPPY BIRTHDAY for MOBY by Michael. Vždy věrný fanoušek.
  • monikasmajlo

    B- Day

    všecko nej *3*
  • heath.4ever

    ;)

    Všechno nej Moby *3*
  • sím

    lidičky,znáte tv nova?(asi jo *1* ).takové ty prázdinové ukázky z filmů-byla tam jedna Mobyho písnička-neví někdo jak se jmenuje?v těh ukázkách byl třeba obsažen úryvek z filmů ztroskotaná láska nebo letuška první třídy,no prostě takové uázky z filmů na tv nova.plls,porad'te,předem děkuju. *4* *5* *15* *3* *14* *14* *14*
    • Re: sím

      mělo by to být Porcelain *3*
  • j.bruzek

    Dvojník Mobyho

    Ahoj lidičky,

    vypadám stejně jako zpěvák Moby, aspoň mi to známí říkají, takže když bude mít někdo zájem, tak ať mě písne na email: j.bruzek@centrum.cz, těším se na Vaše ohlasy, zájemcům pošlu foto....
  • otázka

    Neví někdo jak se jmenuje písnička od Mobyho s filmu 60 sekund. Dík.
    • Odopověď

      je to písnička Flower z alba Play The B-Sides z roku 2000 *3* kdybys jí chtěl napiš na e-mail *1*
  • Mobyho som zacal pocuvat iba minuly rok. Robi super hudbu, hlavne PLay a 18 su super alba. Moby ale vydal tohto roku nejaky novy album. Mozte mi prosim Vas dat vediet, ako sa vola ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit