Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.jirsa

    Sportovní úspěchy je jedna věc ale teď je důležité VZDĚLÁNÍ pana Hniličky - JAKÉ MÁ???

  • Milda byl nas jeden s nejlepsich golmanu a rozhodne nejkrasnejsi. Si skvely. *15*
  • m.i.s.a.trojanova

    a

    ahoj Hnilda je ten nejužsnější hokejista co existuje měl by se vrítit zpátky do LBC mi ho potřebujeme bez nej to neni to pravy uplne ho žeru *14*
  • narozky

    mám narozeniny ve stejný den jako hnilda:D to je gól:D
  • autogram

    Prosím pěkně, nevíte někdo kam je možno si napsat o jeho autogram?? *5* *5*
  • Hnilda je nejlepšííí

    Hnilda je upe nej golman *3* *14* ...upe nejvíííc *14* *14* *14* *14* ..a krásný..se tešim, až zase přijedou hrat proti Vitkovicim, že ho uvidém *14* *14* *14*
  • Hnilda nema chybu!!

    At si rika kdo chce co chce Hnilda proste nema chybu!!!!!!!!!
  • Hnilda za to nemůže

    Hnilda tohle MS chytal hodně dobře. Poslední gól se Švédy byl nešťastný. Odrazil se od Čáslavovi brusle, to je prostě náhoda. Kdyby tohle chytil, tak si myslím, že by jsme minimálně hráli o 3. místo. Hnilda nás hodně podržel. Díky Hnildo! *3*
    • Re: Hnilda za to nemůže

      Přesně moje řeč. *3*
  • Hnilda si takové chování některých fanoušků NEzaslouží

    Já si osobně myslím, že je hnilda osuzován neprávem a Švédům k vítězství pomohli rozhodčí *8* . Nechápu jak mohli uznat jejich druhý gol před kterým byl hnilda faulován *13*
  • MS 2008

    Ta Kanada se švédama trochu nešťastná, pač kdo se díval pořádně tak mu bylo jasný že Hnilda chytal výborně, jenom kdyby nebylo těch rozhodčích, nevim proč nic nepískali... doufám že si to rozmyslí s koncem reprezentace. Byla by škoda kdyby náš tým jel bez něj zrovna když bude novej trenér a všichni chtěj mít jistotu v kolektiv ( kdyby si nerozuměli s případnym nástupcem )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit