Přejít na výpis diskuzí

Milan Bahúl

OSOBNOST 24.1.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Tieto naše slovenské sučasné odpadní celebrity ako Bahul atd. neznášam
  • vše nej k narozkám jsi super herec
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Z nasich koncin Hrusinsky, Burian, Mensik, Jiraskova, Ruzickova aneb Zazvorkova. Proto sleduju CZ filmy jen se starou hereckou gardou. Tyhle soucasne "celebrity" aka Bahul atd atd nesnasim
  • At´je Váš život krásný a zalitý sluníčkem, jako ten dnešní narozeninový. Vše nej nej nej přeji. Zlata
  • vše nej

    Nejprve přeji krásné narozeniny a vše zlé atˇVás obchází. Škoda, že v ordinaci končíte,Vaše charisma mi bude chybět, jste prostě kouzelný.
  • vše nej

    Jste sympaťák,škoda,že končíte v ordinaci.
    Už to nebude ono.
    Přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám.Ať se Vám daří.
    *4*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4*
  • p.petulkaa33

    ....

    Všechno nejlepší :) a v ordinaci už ho neuvidíme:(
    • lucy-bieber

      Re: ....

      přidávám se vše nej
  • Frajer

    Pane Milane jste sympatický muž nejen na obrazovkách,ale i ve skutečnosti.Doufám,že se Zdenou z Ordinace vydržíte a nerozejdete se s ní.Moc by mě to mrzelo.Vybral jste si krásnou vesničku na severu Čech moc ráda tam jezdím.Přeji mnoho úspěchů v osobním a také hereckém životě *4* *4* *4*
    • Re: Frajer

      Pan Blahúl mě byl sympatický do té doby nežli jsem se dočetla jak o sobě prohlásil že pije svoji vlastní moč. No to bylo fuj. Od té doby je mi špatně jen ho vidím a už nesleduji ani Ordinaci. *10* *10* *10*
      • sarda

        Re: Re: Frajer

        A kde ses o tom dočetla??? v bulváru??? *7* Bože.... přece není idiot.... nbo možná *1*
        • Je to pravda.I ja to cetl ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit