Přejít na výpis diskuzí

Mike Shinoda

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nejlepší
  • Všechno nejlepší MIKE!!!!!
  • vladish

    Mike ON Facebook

    Ty jj tak sem se dívala na ten ,,jeho´´ Facebook a došla sem k tomu že to není jeho Facebook Mike by si asi těžko dával tolik lidí jako sourozence nebo že má zájem o ženy atd... *9*
    • mikes38

      Re: Mike ON Facebook

      tak to nwm *9* i kdyz mam "facebook" Sida ze SlipKnoT a ten tky uz ma neco kolem 4000 pratel ten prijme fakt kazdyho a tky tuna sourozencu... a Mike ma ze je zenaty s nakoumi Marii bo s kym.. no Anna to nejni *9*
  • vladish

    prcek

    Už ste slyšeli jaký daly Mike a Anna Otisovy druhý jméno? Chudák jmenuje se Otis Akio Shinoda *9* Rodiče mají asi dobrou představivost *1*
    • mikes38

      Re: prcek

      cožééé *8* jako by nestačilo Otis.. i když to se mi začíná líbit *1* ale Akio? to zní jak kdyby byl Číňan *9* ale nesmíme zapomínat, že Mike je poloviční Japonec *4* už vidim jak na něj volaj Akííí oběěd *1*
      • vladish

        Re: Re: prcek

        tak nějakaj Otisa sem už zkousla ale Akio to už je trochu moc chudák malej nebude to mít lehký *9* OtiAkio oběěěd *1* *1*
        • mikes38

          Re: Re: Re: prcek

          sem skousela Mikovi prohrabat fb jestli tam nahodou nema nejakiu fotecku co se neda vygooglit ae bohuzel *9* asi linej vzit fotak a neco vycvaknout *10* ani Chester tak negoogli jako Mike *15* *15*
  • nelinkarock

    mike

    mike shinada toto jmeno som nesnasela ale rekla sem si kdyz posloucham linkin park musim mit rada i mike ...no a zalibila se mi jedna pisnicka kterou zazpival sam"in between" a jeste jednu pisnicku kterou zarepoval strasne se mi libila hlavne vim co tam zpiva ...od ty doby mike sboznuju!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Mluvíš jak apač twl xDDD Slovo Mike se dá skloňovat :DD A je to Shinoda ano? :DD Nedokážu si představit že by se někomu mohl nelíbit!!
  • mikes38

    narozky

    dneska má Mike narozky *4* takže všechno nej *3*
    • vladish

      Re: narozky

      OmG já na tto uplně zapoměla *9* *13* Všechno nejlepší Mike a když máš ty narozeniny co takhle zajít ke kadeřníkovy? *1* *1*
      • linkinwoman

        Re: Re: narozky

        PO DLOUHÉ DOBĚ JSEM TU *15* TÁÁÁÁÁKŽE DODATEČNĚ VŠE NEJ A SOUHLASÍM S VLADISH KADEŘNÍKA BY JSI MOHL *15*
        • mikes38

          Re: Re: Re: narozky

          noo na linkinpark.cz je nova fotecka a vypada to ze uz u kadernika byl *1* a nebo nee?? *15*
  • vladish

    nová image

    trochu tu ta diskuze vázne co? Tak co říkáte té nové fotce mikeho a anny? Nevím proč ale Anna mě připadá jako z 80 let ale moc ji to tam sluší . No a mike za ní nečekaně trochu zaostáva měl by ze sebou něco dělat *1* *14*
    • mikes38

      Re: nová image

      jj Anne to vazne slusi *14* ale ma takovou zajimavou pusu kdyz se smeje
  • vladish

    Talinda profil

    Hey a jak to teda vipadá s tím profilem Talindy? Já se ho pokoušela najít ale nic, už ho aktualizovali?
    • mikes38

      Re: Talinda profil

      jj mam obavy ze ji nevzaali *9* porad sem ji mela ze ceka na schvaleni a potom se ztratila a jeji profil tady nejni takze asi nic *9* skoda
      • vladish

        Re: Re: Talinda profil

        Já už to taky zkoušela ale nic mno je to škoda *9* A už ste někdo vymyslel co napsat k té Anně?
        • Re: Re: Re: Talinda profil

          JÁ TEDA NE *9*
          • Re: Re: Re: Re: Talinda profil

            nj ja tk nwm
            • Re: Re: Re: Re: Re: Talinda profil

              ja to tk nechpu
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: Talinda profil

              kdyz nevzali Talindu tak dcl pochybuju ze by vzali annu *9* ale kdyz kouknu co vsechno vemou tak nechapu proc nevzali Talindu *16*
      • Re: Re: Talinda profil

        možna zkusit to znova..... nwm *3*
    • Re: Talinda profil

      s ni to vypada dost bledě že mikesi??!!!
  • vladish

    foto

    Dala sem semka novou myslím že zajímavou fotku Joeho, Roba a jak jinak Mikeho. Oni jsou prostě nejlepší ať si říká kdo chce, co chce *14* *14*
    • linkinwoman

      Re: foto

      ááááááááááááno,souhlas
      • mikes38

        Re: Re: foto

        tak to je dooost unikatni fotka *1* ale kdyby byl Rob ostrihanej bylo by to ete lepsi *14* *14* *1* *1*
        • vladish

          Re: Re: Re: foto

          to máš pravdu taky by se už mohl ostříhat, ale i tak mu to celkem sluší *3*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: foto

            taky se mi zdá že by se mohl ostříhat *15* *15* *15* *15*
  • vladish

    mike styl

    teď sem se dívala na mikeho nový fotky z 19.11 a nějak se nám změnil. má nějaký moc dlouhý vousy a vlasy připomíná mě trošku houmlesáka *1* Snad se brzo vzpamatuje a ostříhá se *14*
    • vladish

      Re: mike styl

      http://www.suru-la.com/blog/515/msd c-x-suru-release-and-signing-recap

      Pár nových fotek mikeho a taky Joeho *14*
      • mikes38

        Re: Re: mike styl

        super fotky ale doufam ze Mike nebude mit ty vlasy porad tak uliznuty kdyz je ma rozcuchany tak je to lepsi *1* *1* Joe tky dcl zmena doufam ze az se vykopou ze studia takze svuj vzhled trosku zmenej *1* *1* *1*
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: mike styl

          n tak jako Joe to má dobrý ae Mike jak tam je ublíznutej *15*
          • Re: Re: Re: Re: mike styl

            *1* *1* *3*
    • mikes38

      Re: mike styl

      jeeee to snad neee *9* no doufam ze s tim neco udela ale ted je v bravu Cazz a ma new sestrih a to ma fakt doost dobry *14*
      • vladish

        Re: Re: mike styl

        Nevím ale dívala si se na to video co dal mike na svoju stránku jak tam cosi mixuje? Tak tam má docela šílenej účes, ale je to mike tak že i kdyby tam měl dredy tak je pořád nejhezčí *14* *14* Ale Chezzovy to moc sluší jak je vyfocenej v Bravu to se musí nechat *8*
        • mikes38

          Re: Re: Re: mike styl

          no nekoukala sem *9* posledni dobou moc nestiham *9* ale kouknu na to *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit