Přejít na výpis diskuzí

Midge Ure

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Midge je vynikající zpěvák. Nejradši mám od Ultravox písničku Dancing with tears in my eyes.
  • Midge Ure v Česku!!!!!

    Midge bude hostem na festivalu Benátská noc ve Východních Čechách.
    Midge Ure vystoupí na Benátské noci 2009 v sobotu 25. července.
    A jinak, jestli víte, tak specielně pro stále širokou masu těch, kteří dodnes dokolečka poslouchají Midgeho Ultravox, tak skupina vyjela na reunion tour. Na youtube jsou už videozáznamy od účastníků koncertu a staří pardáli nezklamali! Ze záznamů je jasně patrné, že to byl pořádný kotel a koncert lidi dokonale nažhavil.
    • Re: Midge Ure v Česku!!!!!

      Zdravím, na koncertě na Benátské noci jsem byla, docela mi ho bylo ze začátku líto, protože přišlo malinko lidí (pár před pódiem), v tu samu dobu zpíval na vedlejším pódiu Bárta a tam bylo narváno, ale koncert byl perfektní *4*
    • Re: Midge Ure v Česku!!!!!

      jj, byl jsem na koncertě v Londýně (Hammersmith Apollo) 24.4.2009. SUPER!!!
  • :-)

    Vám něco povím jo?
    Jednou jsem poslechla píseň, která mi učarovala. Strašně jsem se zamilovala do hlasu a samozřejmě i do člověka, který ji zpíval. Dobrých 6 let jsem ji pouštěla každýmu na potkání a nikdo nevěděl, kdo ji zpívá, nebo jak se jmenuje. Pak jsem jela do Anglie jako au-pair a naučila se trochu anglicky. Přijela jsem do Čech a zase jsem tu píseň objevila. Tak jsem slyšela "Breathe". Dala jsem název do vyhledávače na youtube a tam mi vyletělo milion věcí. Tak jsem jela po jedný, až tam bylo jméno "Midge Ure". JE TO ONO. Koukám na ten klip a málem jsem omdlela. U Midge jsem byla jako au-pair v tý Anglii. Lidi no není to na zabití??? Je to úžasnej člověk a je opravdu tak citlivej, jako jsou jeho písně. Tak pa
    • Re: :-)

      Tak to Ti mohu jen závidět. A zní to jako pohádka :-).
  • Jak jde život

    S postupem let, co nabývám různých životních zkušeností a snad i zralosti, jsem konečně přišel na tu pravou chuť albu Breathe. Ještě mi zbývá přijít na chuť albu Answers. Ale Midge je pro mě i tak ten nejlepší!Jeho hudba mi dává rytmus, povzbuzuje, utěšuje, vyučuje...
  • :-)

    Midge Ure je skvělej hudebník a ještě skvělejší zpěvák. Mám jeho písně moc ráda :-) *3*
    • Re: :-)

      Jojo, svatá pravda, nějak se tu ale zapomnělo na VISAGE !!!!
      • Re: Re: :-)

        Nezapomnělo, Fade To Grey mám v podání Midge a je to krásná písnička..můžu ho poslouchat pořád dokola *1*
    • Re: :-)

      Hudba Midge Ureho a ULtravox je velká síla. Nezaměnitelná a nezapomenutelná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit