Přejít na výpis diskuzí

Michal Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal je vyborny herec a v ordinacii v ruzovej zahrade2 je super zabavny
    • Michal je v pohodě týpek ale můžeš mě vysvětlit co je na zahradě v ordinaci vtipnýho? Maximálně ubohý!
  • Vypada jako Pepa Smolik z kresleného serialu. Vtipnost radeji nekomentuju.
  • Ahojky mám ráda Michala Novotného je skvělý herec a skoro každý den sleduji ordinaci v růžové zahradě tak zatím ahojky *3*
  • všechno nejlepší!!!
  • je to supr herec *3*
  • Já si myslím, že mu nejvíc sluší doktorský plášť, ale ve vtipu za stovku je taky suprovej, je to milej, hezkej a příjemnej herec, no a zároveň i bavič, takovej troškubaculatej, ale roztomilej.
    Mám ho ráda:-)
  • Lidi nepište mu sem otázky on ani neví že tahle stránka existuje!! Pište mu na nějaký e-mail
  • Pane Novotný,až budete opravdový herec a alespoň trochu dosáhnete kvalit paní Bílé tak pak budete mít právo někoho soudit a napadat.Zatím jste elév a kvalita vašeho hraní odpovídá vašemu charakteru.Paní Bílá nemá zapotřebí se zviditelňovat na úkor někoho,je viditelná již léta!!!
    Zdravím
    • Vy asi nevíte jak fungují média, že? Ale to je typické pro tento stát...85% našeho obyvatelstva věří tomu co se napíše do kdejakého bulváru a je to pro ně berná mince. Sama jsem pracovala v nejmenovaném bulvárním plátku, někdo si zaplatí za to aby se o něm psaly kraviny, jelikož je to zajímavé na čtení a zviditelnění a někdo má prostě smůlu a stane se nechtěně obětí rádoby novináře který nemá o čem psát... Tak už se prosím Vás lidi proberte!!!
  • Zdravím pana Novotného, a tímto chci vyjádřit poděkování za zveřejnění názoru na paní Zaňákovou s kterým se naprosto ztotožňuji. Mluvíte mi od srdce, jelikož tato dámská krejčová nemá s lidstvím nic společného, stačí se jí podívat do očí a víte co je vlastně zač a na co si hraje.

    Přeji hezký den a rád Vám někdy podám ruku.


    Pavel
  • je to dobrej pocit nekoho ve filmu líbat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit